Postaw na Herosów!

Jedzenie to radość! Łatwo o tym zapomnieć przez godziny planowania posiłków, zakupów, przyrządzania i (o zgrozo!) sprzątania. Doskonale rozumiemy, że cała ta logistyka sprawia, że kolejny raz wybierasz hot doga ze sklepu. Zmienimy to, jeśli tylko nam pozwolisz!

Nie rezygnuj z tego, co kochasz! Wyjście ze znajomymi, dodatkowe zajęcia dzieci po szkole, czy Twój trening nie oznacza, że musisz pospiesznie podgrzewać mrożonkę po pracy. Pozwól, że my zajmiemy się karmieniem Ciebie i Twoich bliskich, tak aby posiłek był czasem celebracji, a nie kolejnym obowiązkiem!

Dlaczego warto?

herosi cieszą się z jedzenia

Delektujesz się 5 lub 3 pysznymi i różnorodnymi posiłkami każdego dnia. Nie martw się, pamiętamy o słodyczach!

herosi dostają to, czego potrzebują

Dietetycy i szefowie kuchni dbają o menu.Nasze diety są odpowiednio zbilansowane , znajdziesz w nich składniki, których potrzebujesz do bycia zdrowym przy Twoim trybie życia!

herosi nie liczą kalorii

to kalorie liczą się z nimi! – A tak naprawdę liczą je nasi dietetycy i dostosowują kaloryczność posiłków zgodnie z Twoim celem.

herosi wybierają świeżość

Kupujemy produkty tego samego dnia o 0:00, robimy z nich pyszności, a do Ciebie przywozi je nasz człowiek w specjalnie dostosowanym do tego samochodzie.

herosi nie marnują jedzenia

Nie ma dla nas nic smutniejszego niż wyrzucone jedzenie, dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi planowania ograniczamy je do minimum.

herosi dbają o bezpieczeństwo

Twoje pyszności przygotowujemy w centrum produkcyjnym z wdrożonym systemem HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points). Korzystamy tylko z urządzeń gastronomicznych z atestem PZH.

herosi mają więcej czasu

Wiesz, że przeciętny Polak spędza w kuchni ok. 720 h? Zastanów się, na co je przeznaczysz!

FAQ

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć na stronie heroes-diet.pl / załóż profil on-line, wystarczy e-mail i hasło. Zyskujesz wiele możliwości, między innymi możesz samodzielnie zmieniać termin dostawy, oceniać menu. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-19:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00

Czy mogę zmienić miejsce dostawy?

Miejsce dostawy możesz zmienić zarówno z poziomu profilu w serwisie oraz telefonicznie (jeżeli paczka nie została jeszcze dostarczona i tylko w strefie naszych dostaw). Zmiany możesz dokonać najpóźniej do godziny 23:59 w dniu poprzedzającym dostawę.

Jak podgrzewać posiłki?

Nasze atestowane pojemniki nadają się do podgrzewania żywności bezpośrednio w kuchence mikrofalowej. Możesz również przełożyć posiłek do odpowiedniego naczynia i podgrzać go na kuchence gazowej lub elektrycznej.

Czy dostarczacie do mojej miejscowości?

Stale poszerzamy nasze strefy dostaw. Możesz sprawdzić czy dowozimy jedzenie do Twojej miejscowości w pasku na dole strony, w zakładce “nasze diety” lub skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe :)

Ile i w jakim czasie schudnę stosując dietę heroes Diet?

Optymalna i zdrowa utrata wagi waha się na poziomie 0.5 – 1 kg tygodniowo. Na efekt końcowy oczywiście ma wiele czynników takich jak: aktualna waga, wiek, kaloryczność diety, spontaniczna aktywność w ciągu dnia, dodatkowa aktywność.

Czy mogę zawiesić dostawę a potem ją wznowić?

Jasne! Przejdź do zakładki “zarządzaj zamówieniem” w panelu klienta, następnie wybierz opcję “edytuj” przy danym zamówieniu. Zaznacz w kalendarzu dany dzień diety i wybierz opcję “anuluj dostawę w tym dniu”. Do Twojego konta zostanie przyznany dzień diety do wykorzystania w innym dowolnym terminie. Możesz zmienić swoje zamówienie najpóźniej do godziny 23:59 w dniu poprzedzającym dostawę.

W jakich godzinach realizujecie dostawy?

Dostawy staramy się realizować w godzinach 17:00-24:00 w zależności od lokalizacji. W celu szczegółowej informacji prosimy o kontakt mailowy lub poprzez media społecznościowe.

NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog