dzien testowy

Catering dietetyczny Wawer

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Wawer

Heroes Diet catering dietetyczny jest już dostępny w Wawrze oraz pozostałych dzielnicach Warszawy! Czy to nie jest doskonała wiadomość? Jeżeli mieszkasz w tej dzielnicy Warszawy, zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowaliśmy i przyłącz się do tysięcy zadowolonych Klientów w całej Polsce. Heroes Diet jest to dieta wraz z darmową dostawą do biura, domu lub pod inny ustalony przez Ciebie adres na terenie Wawra. Korzystając z naszych usług otrzymasz potężne wsparcie, które wyręczy cię z codziennych obowiązków oraz pomoże w osiągnięciu wyznaczonych celów żywieniowych, a także sportowych. Zobacz dlaczego warto wybrać naszą dietę oraz jak to dokładnie działa. Zapraszamy do lektury!

Jak działa nasz catering dietetyczny w WawrzeKażdego dnia przygotowujemy dla Ciebie 5 lub 3 gotowe posiłki, które mogą się różnić w zależności od wybranego przez Ciebie rodzaju diety oraz kaloryczności. Nasza oferta obejmuje aż 4 różne warianty cateringu dietetycznego. Od zdrowej, zbilansowanej i smacznej diety Basic ( klasycznej ) po diety ograniczające produkty odzwierzęce oraz mięso. Dostawy realizujemy wyłącznie w własnych autach przystosowanych do transportu żywności w warunkach chłodniczych, dzięki czemu nie przerywamy ciągu chłodniczego, a to z kolei sprawia, że posiłki dotrą pod Twoje drzwi zawsze świeże. Natomiast my mamy gwarancję, że wykonaliśmy swoją pracę w 100% prawidłowo. Aby zamówienie dotarło do Ciebie już jutro wystarczy, że złożysz je do godziny 24:00 poprzez naszą stronę, telefonicznie lub mailowo. Dostawy na terenie Wawra i innych dzielnic Warszawy są realizowane w godzinach wieczornych dnia poprzedzającego dzień diety.

Dlaczego powinieneś wybrać Heroes Diet?Profesjonalizm i doświadczenie jakie uzyskaliśmy od ponad 2 lat naszej działalności to wartości firmy, jakich kupić nie można. Obecnie nasz catering dietetyczny dostarcza posiłki do Klientów w ponad 100 miejscowościach – w tym także do Wawra. Nieustanna praca naszych specjalistów z wielu dziedzin , w tym dietetyków oraz wybitnych kucharzy pozwala nam na ciągłe dążenie do perfekcji zarówno pod kątem jakościowym, zdrowotnym, technologicznym, a nawet wizerunkowym.

Jako dieta pudełkowa działająca na terenie całego kraju mamy świadomość ile jedzenia jest marnowane przez firmy działające w naszej branży oraz jak proces produkcyjny wpływa na środowisko nas otaczające. Dlatego postanowiliśmy z tym zawalczyć dlatego przestawiliśmy własne procesy produkcyjne w taki sposób aby generowały mniejsze ilości marnowanego jedzenia, a co za tym idzie – mniejszą ilość odpadów. Zamieniliśmy również torby plastikowe na papierowe, a tacki na takie nadające się do recyklingu. Wszystkie te działania zmniejszyły ilość wyrzucanego przez nas jedzenia o ponad 95% oraz znacząco zmniejszyły generowane odpady!

Strefa dostaw w Wawrze m.in.: Las, Sadul, Zbytki, Anin, Międzylesie, Radość, Zerzeń, Miedzeszyn Letnisko, Miedzeszyn, Falenica, Nadwiśle, Pierzchowo

Mieszkasz w Wawrze ale nie możesz nas znaleźć? Skontaktuj się z nami, a ktoś z naszego BOK ( Biura obsługi klienta ) sprawdzi, czy możemy dostarczyć do Ciebie nasze zestawy.

Sprawdź dietę Wawer już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog