dzien testowy
Catering dietetyczny Stara Niedziałka

Catering dietetyczny Stara Niedziałka

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Stara Niedziałka

Postaw na zdrowie smak i wygodę – Dieta pudełkowa Heroes Diet z dostawą w Starej Niedziałce to torba pełna smacznych i zbilansowanych posiłków każdego dnia, dostarczona we wskazany przez Ciebie adres na terenie Starej Niedziałki lub w innej miejscowości, która wchodzi w skład naszych dostaw. Nasza oferta na dietę pudełkową składa się z aż 4 różnych rodzajów diet przygotowanych z myślą o potrzebach Twojego organizmu. Opis wszystkich diet znajdziesz na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://heroes-diet.pl/nasze-diety

Jak działa dieta pudełkowa od Heroes Diet w Starej Niedziałce


Zasady działania naszej diety pudełkowej są takie same we wszystkich miejscowościach do których dostarczamy – zarówno w miejscowości Stara Niedziałka jak i ponad 200 innych miejscowościach w całej Polsce. Po pierwszej zapoznajesz się z naszą ofertą i wybierasz zestaw, który ci odpowiada - Jeżeli wybór z jakiś powodów sprawia ci problem możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszymi specjalistami za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po drugie wybierasz kaloryczność, która będzie adekwatna do realizacji Twoich długoterminowych celów jak np. odchudzanie, budowanie mięśni, poprawa wytrzymałości, koncentracji lub innych. Kiedy już to zrobisz składasz zamówienie wypełniając krótki formularz i.. i czekasz, aż kurier z 5 lub 3 pysznymi posiłkami pojawi się pod drzwiami Twojego domu lub biura w miejscowości Stara Niedziałka, każdego dnia w trakcie trwania Twojego zamówienia.

Dieta pudełkowa Heroes Diet sprawia, że zdrowe odżywianie staje się proste i przyjemne


Często korzystałeś z żywności typu fast-food w Starej Niedziałce? A może pracujesz poza miejscowością zamieszkania i codziennie po drodze z pracy do domu zajeżdżasz na stacje paliw lub do innych lokali serwujących tego typu żywność? Zatrzymaj się i pomyśl o swoim zdrowiu – Czy wiesz, że niezdrowa żywność prowadzi nie tylko do nadwagi i otyłości, ale również w znacznym stopniu może przyczyniać się do chorób cywilizacyjnych?

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw tego typu podejściu do odżywiania. Ty zamawiasz, a my dbamy o to by w Twojej diecie nie zabrakło:
✔️ Odpowiedniej podaży energetycznej;
✔️ Odpowiedniej liczby mikro oraz makroskładników;
✔️ Odpowiedniej ilości świeżych warzyw i owoców;
✔️ Smacznych potraw z wielu zakątków całego świata jak i tradycyjnych posiłków kuchni Polskiej przygotowanych przez szefów kuchni i wykwalifikowaną kadrę kucharzy;

Dlaczego warto postawić na Heroes Diet w miejscowości Stara Niedziałka?


Heroes Diet świadczy usługi cateringu dietetycznego już od ponad 3 lat. Stale powiększamy zasięgi naszych dostaw i udało nam się już dotrzeć do tysięcy Klientów w ponad 200 miejscowościach całej Polski. Jako jedna z niewielu firm dostępnych na rynku dostawy realizujemy we własnych autach chłodniczych.

Kuchnia diety pudełkowej Heroes Diet jest w pełni przystosowana do produkcji i bezpieczeństwa żywności. Każde nasze urządzenie posiada certyfikat PZH, a Twoje pyszności przygotowujemy z wdrożonym systemem HACCP – Jednocześnie dbając o to by zarówno posiłki na każdym etapie produkcji jaki i półprodukty były przechowywane w odpowiednich temperaturach.

Codziennie, samodzielnie robimy zakupy korzystając wyłącznie ze sprawdzonych dostawców. To właśnie dzięki takiemu podejściu możemy zadbać o najwyższą świeżość i jakość produktów z których przygotowywane są Twoje posiłki. To my wybieramy partię produktu, którą chcemy wykorzystać nie dostawca/hurtownia!

Dbamy o ekologię i przeciwdziałamy marnowaniu żywności stale rozwijając technologicznie nasz autorski system produkcyjny i wprowadzając zmiany podczas samej produkcji. Nie tworzymy zakładek na dodatkowe zestawy oraz nie wprowadzamy systemu zamówień z dnia na dzień. Listy zakupów generowane są automatycznie na aktualny stan zamówień przed rozpoczęciem gotowania. Wykorzystujemy pojemniki w pełni nadające się do recyklingu oraz papierowe torby.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Starej Niedziałki ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Stara Niedziałka już dziś!


Dieta pudełkowa Stara Niedziałka

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog