dzien testowy

Catering dietetyczny Józefów

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Józefów

Józefów jest kolejnym miastem, w którym Heroes Diet catering dietetyczny codziennie dostarcza swoje posiłki. W naszej ofercie znajdują się zestawy 5 lub 3 perfekcyjnie zbilansowanych posiłków o szerokiej gamie programów dietetycznych i kaloryczności, które dostarczamy do Ciebie pod wskazany adres w obrębie Józefowa i jego okolic. Ciągle rozmyślasz nad rozpoczęciem przygody z dietą pudełkową? Masz dość wstawania rano z myślą co dziś będę jeść? I do tego wszystkiego dochodzą jeszcze zakupy. Skończy z tym i sprawdź naszą ofertę, w której na pewno znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Dlaczego dieta pudełkowa Heroes Diet to usługa jaką warto zamówić?Nieprzerwanie od ponad 2 lat, każdego dnia realizujemy swój plan, jakim jest dbanie o zdrowe odżywianie Polaków. Ten czas pozwolił nam na pozyskanie ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz poznanie i sprostanie wymaganiom jakie stawiają przed nami Klienci.

Dieta standardowa, która jest przeznaczona dla osób zdrowych, bez ograniczeń dietetycznych, nie jest jedyną dietą jaką u nas znajdziesz. Nasza oferta jest odpowiedzią również dla wegetarian, osób nieprzepadających za rybami, sportowców, osób chcących schudnąć oraz dzieci. Dostawy naszego cateringu dietetycznego realizujemy we własnych autochłodniach, czyli samochodach przystosowanych do transportu żywności w warunkach chłodniczych. Natomiast zakres naszych działań obejmuje ponad 100 miejscowości na terenie całego kraju, a w tym również w Józefowie. Własny profesjonalny system informatyczny, który usprawnia pracę całego zespołu, w tym dietetyków, kucharzy oraz dostawców zapewnia, że Twoje Posiłki dotrą w wyznaczone przez Ciebie miejsce zawsze wtedy kiedy ich oczekujesz. Jednak duży wybór diet oraz wypracowany system logistyczny to nie wszystko! Dieta pudełkowa Heroes Diet to perfekcyjna jakość i wyrafinowany smak, który został przygotowany przez najlepszych szefów kuchni oraz dietetyków. W naszym menu znajdują się zróżnicowane pozycje z kuchni świata, a to oznacza, że nie raz zostaniesz przez nas zaskoczony.

Prawdziwie bohaterski catering dietetycznyNaszą misją nie jest jedynie zadowalanie naszych Klientów. Dbamy również o zmniejszenie marnowanej żywności i generowanych odpadów. Będąc przedsiębiorstwem świadczącym usługi diety pudełkowej w Polsce, posiadamy wiedzę ile produktów jest wyrzucanych lub marnowanych podczas produkcji cateringu. Postanowiliśmy coś z tym zrobić, projektując nasz system zakupów oraz ograniczając możliwość składania przez klientów zamówień do momentu zatowarowania. Te małe kroki pozwoliły nam zmniejszenie marnowania żywności nawet do 95% oraz stanowcze zmniejszenie generowania odpadów, a w tym setek ton plastiku, który znacząco przekracza ilość, jakie generują plastikowe pudełka dostarczane do Klientów! Zamów dietę od Heroes Diet i ciesz się razem z tysiącami innych, zadowolonych bohaterów.

Jesteś z okolic Józefówa, ale nie widzisz swojej miejscowości na naszej mapie? Skontaktuj się z nami, chętnie sprawdzimy czy dostawa do Twojej miejscowości jest możliwa!

Sprawdź dietę Józefów już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog