ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Budy Janowskie

Catering dietetyczny Budy Janowskie

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Budy Janowskie

Budy Janowskie to kolejna miejscowość, w której Heroes Diet catering dietetyczny zaopatruje swoich Klientów w zdrowe i smaczne zestawy dietetyczne. Oferujemy 5 lub 3 posiłkowe odpowiednio zbilansowane zestawy, które dostarczamy każdego dnia we wskazany przez Ciebie adres na terenie miejscowości Budy Janowskie. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej dla siebie diety pudełkowej? Zobacz jak prezentuje się nasza oferta - 4 różne linie programów dietetycznych w największej na rynku rozpiętości kalorycznej. Zastanawiasz się dlaczego warto zamówić Heroes Diet w miejscowości Budy Janowskie? Czytaj dalej.

Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową Heroes Diet


Już przez wiele lat dbamy o zdrowe nawyki żywieniowe Klientów dostarczając usługę cateringu dietetycznego na terenie całej Polski. Doświadczenie jakie w tym czasie uzyskaliśmy pozwoliło nam na dobre poznanie potrzeb Klientów i dostosowanie oferty do ich potrzeb. Udało nam się między innymi:
✔️ Stale, iteracyjnie poprawiać poszczególne pozycje z menu dążąc tym samym do perfekcji – Wszystko dzięki systemowi ocen posiłków udostępnionego Klientom;
✔️ Zbudować własny system produkcyjny, który sprawdza poprawność kaloryczną posiłków w trzech krokach – U nas masz pewność, że dostajesz tyle ile zamawiasz, a Twoje cele sylwetkowe będą realizowane w sposób nienaganny;
✔️ Udostępnić aplikację dedykowaną dostawcom – dzięki niej otrzymasz potwierdzenie SMS oraz wiadomość email o zrealizowanej, bezkontaktowej dostawie;
✔️ Powiększyć obszar naszych dostaw do ponad 200 miejscowości w całej Polsce i zbudować flotę pojazdów wyposażoną w instalację izotermiczną oraz urządzenia chłodnicze;
✔️ Rozbudować nasze menu o ponad 1000 receptur, dzięki czemu przez długi okres czasu nie ma mowy o tych samych posiłkach.


Ale to nie wszystko! Doskonale wiemy ile w podobnych nam przedsiębiorstwach, każdego dnia jest marnowane żywności. Z myślą o tym zbudowaliśmy nasz system produkcyjny w taki sposób, aby zamówienia można było składać najpóźniej dzień przed planowaną dostawą posiłków, a lista zakupów była generowana wyłącznie na aktualny stan zamówień – Bez dodatkowych zakładek! Jeżeli ty jako mieszkaniec miejscowości Budy Janowskie również jesteś przeciwny marnowaniu żywności możesz wybrać nasz catering i realizować tą misję razem z nami!

Jakie są godziny dostaw diety pudełkowej w miejscowości Budy Janowskie?


Mieszkańcom miejscowości Budy Janowskie zapewniamy wieczorne godziny dostaw ( 18-23 ). Musisz jednak brać pod uwagę, że nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny w której nasz kierowca się u Ciebie pojawi. Zależne jest to od wielu czynników tj. czas pracy kuchni, natężenie ruchu, warunki pogodowe czy inne zdarzenia losowe, których nie możemy przewidzieć. Prosimy więc o wyrozumiałość dla naszych kierowców i cierpliwość.

Jeżeli nie ma cię w domu podczas dostawy. Zapewnij kierowcy wystarczającą liczbę informacji odnośnie bezpiecznego pozostawienia Twojej paczki – możesz to zrobić w rubryce „Uwagi do dostawcy” podczas składania zamówienia.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Budy Janowskie ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Budy Janowskie już dziś!


Dieta pudełkowa Budy Janowskie

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog