dzien testowy

Catering dietetyczny Żoliborz

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Żoliborz

Drodzy mieszkańcy Żoliborza w Warszawie! Najsmaczniejszy catering dietetyczny Heroes Diet zagościł u was na dłużej. Dostarczamy gotowe rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić nienaganną formę oraz zredukować lub podnieść swoją wagę. Niezależnie od Twoich celów – nasza dieta pudełkowa z największą przyjemnością pomoże Ci je zrealizować. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów z całej Polski, a zobaczysz sam, że dieta nie musi być pasmem wyrzeczeń i jak smaczny może być jutrzejszy dzień!

Jak działa catering dietetyczny Heroes DietKażdego dnia zajmujemy się zakupami i przygotowywaniem smacznych, zdrowych oraz zbilansowanych posiłków, aby w końcu dostarczyć je prosto pod Twoje drzwi na terenie Żoliborza w Warszawie. W naszej ofercie znajdziesz aż 4 różne zestawy diety pudełkowej, dostępne w szerokim zakresie kaloryczności. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo produkowanej żywności oraz mieć pewność, że nasza praca została w pełni zrealizowana, dostarczamy wyłącznie własnymi auto chłodniami, a nasi dostawcy są wyposażeni w autorski system, który powiadomi cię kiedy Twoje zamówienie znajdzie się w miejscu doręczenia.

Dlaczego powinieneś wybrać Heroes Diet?W czasie ponad 2 lat pomogliśmy zrozumieć i realizować zasady zdrowego odżywiania tysiącom Klientów w całej Polsce. Bezcenne doświadczenie oraz poznanie potrzeb Klientów, pomogło nam stworzyć perfekcyjnie dopracowaną, zdrową ofertę 4 zestawów – poczynając od diety Basic, przeznaczonej dla osób, które tak jak i my kochają jedzenie oraz nie posiadają żadnych ograniczeń dietetycznych, a kończąc na dietach ograniczających spożycie mięsa czy bezmięsnych wzbogaconych o ryby. Nad naszym cateringiem dietetycznym pieczę trzyma sztab wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, w tym mistrzów kuchni oraz dietetyków. To wszystko sprawia, że jesteśmy ekskluzywnym dostawcą żywności, który w swoich usługach stawia na jakość oraz profesjonalizm.

Jak wybrać swój zestaw dietetyczny od Heroes Diet?Doskonale rozumiemy, że wybór diety spośród czterech różnych diet pudełkowych nie jest taki prosty, a osoby o małej wiedzy na temat zdrowego odżywiania może przysporzyć o zawrót głowy. Dlatego oprócz przedstawienia dokładnych szczegółów diet w zakładce „nasze diety” możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Nasi dietetycy z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące cię pytania i pomogą wybrać zestaw najbardziej dostosowany do Twojego stylu życia. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzie jakim jest kalkulator kalorii dostępny na podstronach naszego serwisu, który pozwoli zorientować się jaką wartość energetyczną zestawu powinieneś wybrać.

Strefy dostaw w Żoliborzu m.in.: Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

Mieszkasz w okolicy Żoliborza ale nie możesz nas znaleźć? Skontaktuj się z nami - Sprawdzimy czy możemy do ciebie dowieźć naszą dietę.

Sprawdź dietę Żoliborz już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog