ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Dziękowizna

Catering dietetyczny Dziękowizna

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Dziękowizna

Szukasz cateringu dietetycznego, który w końcu spełni wszystkie Twoje wymagania? A może nie możesz znaleźć, żadnego który dostarcza do Twojej miejscowości bez dodatkowych dopłat? Poznaj dietę od Heroes Diet, markę która od wielu lat wspiera tysiące Klientów w całej Polsce, a teraz również w Dziękowiźnie. Jeżeli do tej pory nie spotkałeś się z konceptem diety pudełkowej poniżej przedstawiamy jak to wszystko działa.

Dieta pudełkowa w Dziękowiźnie Heroes Diet – Jak to działa


Działanie diety pudełkowej jest niezwykle proste i opiera się na codziennym dostarczeniu zestawu zawierającego ( w zależności od wyboru ) trzech lub pięciu zbilansowanych posiłków prosto pod drzwi Klienta – również w Dziękowiźnie i okolicach. Ale od początku.. Po wybraniu przez Ciebie jednego z czterech dostępnych w naszej ofercie planów dietetycznych i dobraniu odpowiedniej kaloryczności za przygotowanie Twoich posiłków zabierają się profesjonaliści. Wszystko zaczyna się od dostawców, którzy każdego dnia robią świeże zakupy na konkretnie wyliczoną liczbę zamówień. Kolejno Twoje posiłki są gotowane z użyciem innowacyjnej technologii, którą stale rozwijamy – Nie ma prawa na błędy kaloryczne! Nasz system wymaga ważenia produktów jak i gotowych posiłków nakładanych na tacki w trzech krokach. Kiedy Twoje posiłki są już gotowe i spakowane do pracy wkraczają nasi kierowcy, którzy przy pomocy floty pojazdów wyposażonych w autochłodnie dostarczą Twoje zamówienia prosto pod wskazany adres na terenie Dziękowizny.

Catering dietetyczny Dziękowizna – Dlaczego Heroes Diet?


Catering dietetyczny Heroes Diet dostarczać swoje diety na terenie miejscowości Dziękowizna zaczął dość niedawno. Dlatego możesz zastanawiać się, co tak naprawdę wyróżnia nas od konkurencji w Twojej miejscowości – już wyjaśniamy.

Heroes Diet działa w branży diety pudełkowej już od kilku lat i jest to nasz jedyny zakres usług nad którym się skupiamy w 100%. Czas ten pozwolił nam na rozszerzenie naszej działalności do ponad 200 miejscowości na terenie całego kraju, a nasze diety, każdego dnia trafiają pod drzwi tysięcy Polek i Polaków.

Szczególną uwagę przykładamy do ciągłej poprawy naszych potraw – wiemy, że zawsze można zrobić coś lepiej, dlatego stale monitorujemy oceny posiłków wystawiane przez naszych Klientów i wyciągamy wnioski.

Nasze posiłki są gotowane wyłącznie z produktów wysokiej jakości – nie wykorzystujemy niesprawdzonych tanich zamienników, nie używamy konserwantów i sztucznych polepszaczy smaku, a jedynie naturalne zioła i przyprawy.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Dziękowizna ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Dziękowizna już dziś!


Dieta pudełkowa Dziękowizna

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog