dzien testowy

Catering dietetyczny Białołęka

Polecamy

Dieta pudełkowa Białołęka

Najlepszym sposobem na dobre rozpoczęcie dnia jest smaczne, pożywne oraz pełnowartościowe śniadanie dostarczające odpowiednie ilości mikro i makroelementów. Jednak my mamy recepturę, aby nie tylko początek, a cały dzień był niezwykle bogaty w składniki odżywcze oraz niezwykłe połączenia smakowe, wzorowane na kuchniach całego świata! Catering dietetyczny Heroes Diet dostępny teraz również dla mieszkańców Białołęki w Warszawie, to zestaw 5 lub 3 posiłków każdego dnia. Poniżej przedstawiamy dlaczego warto zamówić i jak działa dieta pudełkowa od Heroes Diet. Zapraszamy do lektury!

Jak działa dieta pudełkowa – Heroes DietNasz catering jest ofertą skierowaną do każdego, kto jest zdecydowany zawalczyć o samego siebie i rozpocząć przygodę ze zdrowym stylem życia. Dieta pudełkowa Heroes Diet to nie tylko dania, będące sposobem na skuteczne i szybkie odchudzanie lub zwiększenie masy ciała, ale także poprawa ogólnego samopoczucia każdego dnia, długoterminowego zdrowia i duża ilość zaoszczędzonego czasu, które poświęcił byś na zajęcia związane z przygotowywaniem zdrowych posiłków. Tak wiele zyskujesz zamawiając do swojego domu 5 lub 3 posiłki każdego dnia. Otrzymane od nas posiłki możesz podgrzewać z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej bez wyciągania z pojemników nadających się do recyklingu lub podgrzać w standardowy sposób używając do tego celu kuchenkę gazową lub elektryczną – w tym przypadku pamiętaj o wypakowaniu posiłku z tacki.

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny Heroes Diet?Na wstępie należy zaznaczyć, że już od niemal 2 lat dbamy o zdrowe odżywianie naszych Klientów. Niemałe doświadczenie oraz zapoznanie się z potrzebami Klientów jakie uzyskaliśmy w tym czasie pozwoliło nam skomponować aż 4 różne diety pudełkowe. Podczas przygotowywania każdej z nich czuwało grono specjalistów, wśród których znajdują się wykwalifikowani dietetycy, którzy ukończyli studia wyższe na kierunku dietetyka i przez lata pracowali w zawodzie oraz kucharze przez lata uczący się sztuki gotowania czy kompozycji smakowych i aromatycznych. Gdy już się zdecydujesz pozostanie Ci nic innego jak wybranie odpowiedniego dla siebie zestawu posiłków ( Możesz w tym celu skorzystać z kalkulatora kalorii lub bezpłatnej konsultacji dietetycznej ), złożenie zamówienie i… Tyle, resztą zajmiemy się my i za pomocą auto chłodni dostarczymy Twój zestaw już nawet następnego dnia. Prawda że proste?

To nie wszystko! Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem mamy wiedzę jak istotna jest kwestia ekologii oraz marnowania żywności podczas etapów produkcyjnych naszej branży. Dlatego w ostatnich latach, zadbaliśmy o to by zminimalizować ten problem. Wprowadziliśmy blokadę możliwości składania nowych zamówień po wygenerowaniu listy zakupów niezbędnych do zrealizowania bieżących zamówień i wszystko kupujemy na ‘styk’, zamieniliśmy plastikowe torby na papierowe oraz standardowe plastikowe pojemniki, na te nadające się do recyklingu. Dlatego pamiętaj, że zamawiając nasz catering przyczyniasz się do znacznego zmniejszenia ogólnej ilości marnowanej żywności ( nawet o 95% ) oraz masz wpływ na zredukowanie odpadów pozytywnie wpływając na środowisko. Zamów już dziś swoją dietę i dołącz do grona zadowolonych Klientów Heroes Diet.

Strefa dostaw w Białołęce m.in.: Augustów, Żarowo, Nowodwory, Tarchomin

Mieszkasz w okolicy Białołęki ale nie widzisz nas na mapie dostaw? Skontaktuj się z nami i przekonaj się czy możemy do Ciebie dostarczyć nasz catering.

Sprawdź dietę Białołęka już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog