dzien testowy

Catering dietetyczny Wilanów

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Wilanów

Wilanów i reszta pięknego miasta jakim jest Warszawa to jedne z kluczowych lokalizacji w obszarze dostaw cateringu dietetycznego Heroes Diet. Nasze diety zaskoczyły was i uzyskały pozytywny odbiór wśród mieszkańców tego miasta i dzielnicy. Za co wam dziękujemy! Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś lub dopiero zaczynasz swoją niezwykłą przygodę ze zdrowym odżywianiem to wiedz, że nasza dieta z dostawą w dowolne miejsce – do domu lub biura jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Zamów nasz zestaw testowy w promocyjnej cenie i sprawdź sam o ile łatwiejszy i przyjemniejszy może być jutrzejszy dzień.

Jak działa i na czym polega fenomen cateringu dietetycznego Heroes DietOferta zdrowego odżywiania przez nas przygotowana polega na codziennym przygotowaniu zdrowych i smacznych 5 lub 3 posiłków dietetycznych dostarczanych codziennie wprost pod wyznaczone przez Ciebie miejsce na terenie Wilanowa lub innych, dowolnych miejsc w Warszawie.

Zobacz jakie to szybkie i proste! Ale po kolei.. Wybierasz jedną z szerokiej oferty idealnie dopracowanych rodzajów diet pudełkowych, wybierasz kaloryczność – jeśli nie jesteś specjalistą w tym zakresie o nic się nie martw. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatne narzędzia, które pomogą Tobie zdecydować o celu jaki powinieneś realizować oraz dobrać odpowiednią kaloryczność ( znajdują się w stopce naszej strony w sekcji kalkulatory ). Możesz również wspomóc się wiedzą naszego dietetyka kontaktując się z nim poprzez formularz dostępny w zakładce kontakt, poprzez wiadomość pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Wszystkie konsultacje są darmowe i polecamy z nich śmiało korzystać! Kiedy już wszystko wiesz, pozostaje Ci nic innego jak złożenie zamówienia i poczekanie na swój zestaw, który może dotrzeć do Ciebie nawet już następnego dnia. Prawda że banalnie proste? My będziemy wypełniać wszystkie obowiązki związane z zakupami, gotowaniem i sprzątaniem, a Ty czas który zaoszczędzisz możesz poświęcić pracy, rodzinie, aktywności fizycznej lub po prostu odpocząć od czasu, do czasu ewentualnie wchodząc na nasz serwis i sprawdzając menu dostępne z wyprzedzeniem na minimum dwa tygodnie lub zmieniać adresy dostaw czy oceniać posiłki.

Dlaczego warto skorzystać z usług Heroes Diet?Doceniło i zaufało nam już tysiące Polaków z całego kraju. Nasza firma od ponad 2 lat realizuje swój cel jakim jest zadowolenie, samopoczucie oraz zdrowe odżywianie osób, które powierzyły nam swoje żywienie. Dlatego też swoją wiedzę na temat potrzeb konsumentów i doświadczenie jakie uzyskaliśmy w tym czasie zamieniamy w smak, restauracyjną jakość oraz zdrowie, które niejednokrotnie zaskoczą wszystkich adeptów zdrowego stylu życia i odżywiania. Nasz zespół doświadczonych ekspertów przygotował różnorodne menu w którym znajduje się obecnie ponad 1000 różnych przepisów z każdego zakątka kuchni świata, które są stale monitorowane i na podstawie ocen konsumentów modyfikowane lub zastępowane nowymi.

Dbamy o bezpieczeństwo żywności! Wszystkie dostawy są realizowane przez naszą firmę w własnych, przystosowanych do transportu żywności auto chłodniach. Nasi ludzie są wyposażeni w aplikację śledzącą każdą zmianę dokonaną w zamówieniu – w tym zmiany adresów lub anulowaniu poszczególnych dni diety i przeniesieniu ich na inny termin. Po zrealizowanej dostawie otrzymasz od nas potwierdzenie dostarczenia posiłków w postaci wiadomości sms i poprzez wiadomość e-mail. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz znał dokładną godzinę dostawy oraz będziesz wiedział kiedy zabrać swoją torbę i wypakować dania do lodówki. Ponadto do Twojej dyspozycji oddajemy również wiedzę naszych ekspertów – możesz bezpłatnie konsultować z nimi wszelkie zmiany związane z modyfikacją Twojego zestawu oraz wartości energetycznej.

Nie zwlekaj, złóż zamówienie i zostań z dietą pudełkową Heroes Diet na dłużej!

Strefa dostaw w Wilanowie m.in.: Wilanów Niski, Powsinek, Powsin, Kępa Zawadowska

Mieszkasz w okolicy Wilanowa ale nie widzisz swojej miejscowości na mapie dostaw? Skontaktuj się z nami - Sprawdzimy czy możemy do ciebie dowieźć naszą dietę.

Sprawdź dietę Wilanów już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog