dzien testowy

Catering dietetyczny Wilanów

Polecamy

Dieta pudełkowa Wilanów

Wilanów i reszta pięknego miasta jakim jest Warszawa to jedne z kluczowych lokalizacji w obszarze dostaw cateringu dietetycznego Heroes Diet. Nasze diety zaskoczyły was i uzyskały pozytywny odbiór wśród mieszkańców tego miasta i dzielnicy. Za co wam dziękujemy! Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś lub dopiero zaczynasz swoją niezwykłą przygodę ze zdrowym odżywianiem to wiedz, że nasza dieta z dostawą w dowolne miejsce – do domu lub biura jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Zamów nasz zestaw testowy w promocyjnej cenie i sprawdź sam o ile łatwiejszy i przyjemniejszy może być jutrzejszy dzień.

Jak działa i na czym polega fenomen cateringu dietetycznego Heroes DietOferta zdrowego odżywiania przez nas przygotowana polega na codziennym przygotowaniu zdrowych i smacznych 5 lub 3 posiłków dietetycznych dostarczanych codziennie wprost pod wyznaczone przez Ciebie miejsce na terenie Wilanowa lub innych, dowolnych miejsc w Warszawie.

Zobacz jakie to szybkie i proste! Ale po kolei.. Wybierasz jedną z szerokiej oferty idealnie dopracowanych rodzajów diet pudełkowych, wybierasz kaloryczność – jeśli nie jesteś specjalistą w tym zakresie o nic się nie martw. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatne narzędzia, które pomogą Tobie zdecydować o celu jaki powinieneś realizować oraz dobrać odpowiednią kaloryczność ( znajdują się w stopce naszej strony w sekcji kalkulatory ). Możesz również wspomóc się wiedzą naszego dietetyka kontaktując się z nim poprzez formularz dostępny w zakładce kontakt, poprzez wiadomość pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Wszystkie konsultacje są darmowe i polecamy z nich śmiało korzystać! Kiedy już wszystko wiesz, pozostaje Ci nic innego jak złożenie zamówienia i poczekanie na swój zestaw, który może dotrzeć do Ciebie nawet już następnego dnia. Prawda że banalnie proste? My będziemy wypełniać wszystkie obowiązki związane z zakupami, gotowaniem i sprzątaniem, a Ty czas który zaoszczędzisz możesz poświęcić pracy, rodzinie, aktywności fizycznej lub po prostu odpocząć od czasu, do czasu ewentualnie wchodząc na nasz serwis i sprawdzając menu dostępne z wyprzedzeniem na minimum dwa tygodnie lub zmieniać adresy dostaw czy oceniać posiłki.

Dlaczego warto skorzystać z usług Heroes Diet?Doceniło i zaufało nam już tysiące Polaków z całego kraju. Nasza firma od ponad 2 lat realizuje swój cel jakim jest zadowolenie, samopoczucie oraz zdrowe odżywianie osób, które powierzyły nam swoje żywienie. Dlatego też swoją wiedzę na temat potrzeb konsumentów i doświadczenie jakie uzyskaliśmy w tym czasie zamieniamy w smak, restauracyjną jakość oraz zdrowie, które niejednokrotnie zaskoczą wszystkich adeptów zdrowego stylu życia i odżywiania. Nasz zespół doświadczonych ekspertów przygotował różnorodne menu w którym znajduje się obecnie ponad 1000 różnych przepisów z każdego zakątka kuchni świata, które są stale monitorowane i na podstawie ocen konsumentów modyfikowane lub zastępowane nowymi.

Dbamy o bezpieczeństwo żywności! Wszystkie dostawy są realizowane przez naszą firmę w własnych, przystosowanych do transportu żywności auto chłodniach. Nasi ludzie są wyposażeni w aplikację śledzącą każdą zmianę dokonaną w zamówieniu – w tym zmiany adresów lub anulowaniu poszczególnych dni diety i przeniesieniu ich na inny termin. Po zrealizowanej dostawie otrzymasz od nas potwierdzenie dostarczenia posiłków w postaci wiadomości sms i poprzez wiadomość e-mail. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz znał dokładną godzinę dostawy oraz będziesz wiedział kiedy zabrać swoją torbę i wypakować dania do lodówki. Ponadto do Twojej dyspozycji oddajemy również wiedzę naszych ekspertów – możesz bezpłatnie konsultować z nimi wszelkie zmiany związane z modyfikacją Twojego zestawu oraz wartości energetycznej.

Nie zwlekaj, złóż zamówienie i zostań z dietą pudełkową Heroes Diet na dłużej!

Strefa dostaw w Wilanowie m.in.: Wilanów Niski, Powsinek, Powsin, Kępa Zawadowska

Mieszkasz w okolicy Wilanowa ale nie widzisz swojej miejscowości na mapie dostaw? Skontaktuj się z nami - Sprawdzimy czy możemy do ciebie dowieźć naszą dietę.

Sprawdź dietę Wilanów już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog