dzien testowy
Catering dietetyczny Zamienie

Catering dietetyczny Zamienie

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Zamienie

Mieszkasz w Zamieniu lub jego okolicach? Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów Heroes Diet i już dziś zmień dotychczasowe, często niezdrowe, nawyki żywieniowe. Dzięki ofercie diety pudełkowej od Heroes Diet zyskujesz niepowtarzalną okazję trwałej metamorfozy swojego stylu życia, samopoczucia oraz sylwetki. Dostosowane pod względem indywidualnych preferencji i upodobań żywieniowych posiłki zostaną dostarczone wprost pod Twój adres domowy w Zamieniu lub okolicach, a także do miejsca pracy lub innej, wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Popularność diety pudełkowej wśród mieszkańców Zamienia


Heroes Diet gwarantuje swoim klientom szereg korzyści wynikających z korzystania z oferty cateringu dietetycznego. Dieta pudełkowa, która dostarczana będzie codziennie do dowolnej lokalizacji w Polsce (w tym w okolice Zamienia oraz innych, pobliskich miejscowości), sprawdzi się przede wszystkim jako efektywne rozwiązanie problemów dietetycznych:
✔️ osób zapracowanych i zabieganych, nie mających czasu na codzienne gotowanie,
✔️ klientów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi (np. wymagającymi diety bezmięsnej lub z dodatkiem ryb),
✔️ osób mających konkretne cele żywieniowe - np. będących w trakcie diety redukcyjnej, chcących stracić zbędne kilogramy, utrzymać wymarzoną sylwetkę lub pragnących popracować nad przyrostem masy ciała (np. wykorzystując do tego celu dietę wysokobiałkową i wysokotłuszczową),
✔️ sportowców i osób wykonujących pracę fizyczną,
✔️ rodzin z dziećmi,
✔️ seniorów,
✔️ oraz wszystkich tych, którzy w codziennym życiu cenią wygodę, oszczędność czasu, pieniędzy i zdrowy styl życia.

Propozycje diet od Heroes Diet w Zamieniu


Zamienie to miejscowość, do której codziennie dostarczamy świeże, w pełni zbilansowane i zdrowe posiłki. Wśród naszych propozycji dietetycznych mieszkańcy Zamienia znaleźć mogą propozycje dań charakterystycznych dla diety wegetariańskiej (Vege Hero), vege z dodatkiem ryb i owoców morza (Vege&Fish Hero), klasycznej i zróżnicowanej diety mięsno-warzywnej (Basic Hero) oraz diety bez udziału mięsa ryb (Fish Free Hero).

Jak wygląda proces realizacji zamówionej diety z pudełka z dostawą do Zamienia?


Podjęcie współpracy z Heroes Diet rozpoczyna się od przygotowania indywidualnego planu żywieniowego klienta, który w trakcie złożenia zamówienia określa rodzaj diety, jaki go interesuje, ilość posiłków oraz ich kaloryczność. Osoby, które są zainteresowane codziennymi dostawami diety w pudełku do miejsca zamieszkania bądź zatrudnienia (w tym do Zamienia i jego okolic) kierowane są na darmowe, w pełni profesjonalne konsultacje specjalistyczne. Przeprowadza je z klientem wykwalifikowany dietetyk, który pomaga - w sposób rzetelny i w oparciu o prowadzony na co dzień przez klienta tryb życia - ustalić m.in. dzienne zapotrzebowanie energetyczne danej osoby, poziom kaloryczności spożywanych przez niego posiłków oraz dopasować ich rodzaj z dostępnych w Heroes Diet wariantów jadłospisów. Po zatwierdzeniu zamówienia jest ono przekazywane do realizacji, a dostawy odbywają zgodnie z ich kalendarzem. Klienci - w zależności od interesującego ich pakietu dietetycznego - otrzymują codziennie od 3 do 5 posiłków. Dania przed dostawą są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Do klienta dowożone są w specjalnych warunkach chłodniczych, w ekologicznych torbach i bezpiecznych pojemnikach na żywność. Gotowy posiłek wystarczy przechowywać w lodówce, a przed bezpośrednim spożyciem i podaniem należy podgrzać jest według podanych wskazówek w kuchence mikrofalowej lub w piekarniku. Życzymy smacznego i zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu dietetycznego od Heroes Diet!

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Zamienie ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Zamienie już dziś!


Dieta pudełkowa Zamienie

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog