dzien testowy

Catering dietetyczny Żabieniec

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Żabieniec

Heroes Diet to firma, która prężnie rozwija się w zakresie diety pudełkowej z dostawą do domu – teraz również na terenie miejscowości Żabieniec. Jako jedna z nielicznych firm podchodzimy do Klienta w sposób indywidualny i pomagamy dobrać dietę dostosowaną do jego potrzeb oraz oczekiwań. Catering dietetyczny Heroes Diet charakteryzuje się zdrowym składem swoich posiłków w których nie ma żadnej chemii. Jednocześnie odbiorca zyskuje pewność, że posiłki które do niego trafiają są pełnowartościowe, a przede wszystkim pozytywnie wpływają na jego organizm. Dieta pudełkowa w Żabieńcu, to również duże zróżnicowanie – U nas nie ma nudy o czym przekonało się tysiące Klientów na terenie całego kraju. Każdego dnia dba o to zespół wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy, który analizując oceny wystawiane przez naszych Klientów posiłkom ulepsza receptury lub wymienia posiłki na nowe.

Jak działa dieta pudełkowa w Żabieńcu?


Do Twojej dyspozycji pozostawiamy 4 różne rodzaje cateringu dietetycznego – To Ty decydujesz, który z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom oraz aktualnemu stylowi życia jaki prowadzisz. Jesteś sportowcem, lecz nie lubisz ryb? Wybierz dietę Fish Free Hero. Codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na planowanie, zakupy oraz przygotowywanie 5 lub 3 zdrowych i zróżnicowanych posiłków dziennie – Wybierz Basic Hero. Oczywiście mamy również coś dla osób, które nie spożywają mięsa. W tym celu powstały warianty Vege Hero oraz Vege&Fish Hero, z których ten drugi został wzbogacony o ryby. Catering dietetyczny Heroes Diet to również szeroka gama kaloryczności, które pozwolą ci realizować dowolny cel. Jeżeli nie wiesz jaką kaloryczność lub cel wybrać skorzystaj z naszych kalkulatorów lub skonsultuj się z nami poprzez wiadomość e-mail na kontakt@heroes-diet.pl lub telefonicznie ( 512 160 560 ).

Dlaczego dieta pudełkowa od Heroes Diet jest najlepszym produktem na rynku


Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojego stylu żywienia jaki na co dzień prowadzi. Wynika to przede wszystkim ze stosowania niskiej jakości produktów spożywczych bądź produktów wysoko przetworzonych, które są tanie lub nie wymagają poświęcania im dodatkowej uwagi w kuchni. Powszechnie wiadomo, że stosowanie tego typu „szybkich i tanich” rozwiązań nieubłaganie prowadzi do gorszego samopoczucia oraz w dłuższej perspektywie do znacznego pogorszenia stanu zdrowia. Z cateringiem dietetycznym w Żabieńcu od Heroes Diet nie musi to tak wyglądać. Naszą ofertę przygotowaliśmy właśnie z myślą o osobach, które na co dzień nie mają czasu bądź wystarczającej wiedzy i umiejętności, aby samodzielnie ułożyć sobie profesjonalny plan dietetyczny oraz przygotować zdrowe posiłki. Każdego dnia nasi Klienci otrzymują od nas torbę pełną pysznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków przygotowanych z nieprzetworzonych, specjalnie i samodzielnie wyselekcjonowanych przez nas produktów. To wszystko wymaga od wielu ludzi pracujących w cateringu Heroes Diet niezwykle dużego poświęcenia oraz doświadczenia. Catering Heroes Diet niezwykle dużą uwagę przykłada do świeżości oraz jakości produktów z których przygotowywane są posiłki naszych podopiecznych. Między innymi dlatego wprowadziliśmy system codziennych, samodzielnych fizycznych zakupów – Dzięki czemu możemy dokładnie ocenić jakość produktu oraz jego świeżość tuż przed zakupem i nie skazuje nas na wybór dostawcy. Zarówno produkty transportowane do naszej placówki jak i gotowe zestawy dietetyczne trafiające prosto pod drzwi naszych Klientów na terenie Żabieńca są transportowane za pomocą autochłodni. Tylko w taki sposób możemy mieć pewność, że ciąg chłodniczy od początku procesu produkcyjnego do dostarczenia pod same drzwi Klienta nie został przerwany, a my wypełniliśmy swoją pracę w 100%. To jak jesteś gotowy aby rozpocząć nową przygodę z cateringiem dietetycznym Heroes Diet teraz również z dostawą w Żabieńcu?

Sprawdź catering w Żabieńcu już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog