dzien testowy

Catering dietetyczny Bielany

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Bielany

Poszukujesz sposobu na zdrowe i zbilansowane odżywianie? Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów lub budowa masy mięśniowej? A może po prostu brakuje ci czasu na codzienne zakupy oraz gotowanie? Przedstawiamy fit catering dietetyczny Heroes Diet, czyli dietę z bezpłatną dostawą w wybraną przez Ciebie lokalizację na terenie Bielan oraz wszystkich pozostałych dzielnicach Warszawy.

Catering dietetyczny to bardzo wygodna usługa dla wszystkich osób dbających o swoje zdrowie oraz doskonałe proporcje ciała. W gronie specjalistów Heroes Diet znajdują się dietetycy, którzy nieustannie dbają o prawidłowy rozkład składników odżywczych oraz kucharze nadający niebanalny smak każdej potrawie. Razem wychodzi im to naprawdę świetnie, co potwierdzają opinie Klientów z ponad 100 miejscowości z całej Polski! Heroes Diet to gwarancja zdrowych posiłków o restauracyjnej jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są z nieprzetworzonych, świeżych produktów bez sztucznych polepszaczy smaku oraz konserwantów. Przykładamy do tego szczególną uwagę wdrażając system codziennych zakupów, które robimy samodzielnie. To nam daje pewność, że wszystkie kupowane produkty są indywidualnie wyselekcjonowane i wolne od ewentualnych skaz. Ponadto nasza firma jest wyposażona w wile auto chłodni zapewniających odpowiednią temperaturę zarówno produktom podczas transportu do naszej kuchni jak i posiłkom, które są do Ciebie dostarczane.

Oferujemy aż 4 gotowe rodzaje diet pudełkowych, każdy z nich posiada szeroką gamę wartości energetycznej. Dzięki temu Ty będziesz mógł dostosować wybrany przez siebie program dietetyczny do aktualnych celów i stylu życia. Jeśli jest to Twoja pierwsza przygoda z tą usługą o nic się nie martw! Nasi dietetycy chętnie udzielą Ci ewentualnych wskazówek odnośnie poszczególnych diet oraz doradzą jaką kaloryczność powinieneś wybrać. Ponadto możesz wesprzeć się narzędziami dostępnymi na naszej stronie internetowej w postaci kalkulatora kalorii lub kalkulatora BMI. Zamów swój zestaw do godziny 24:00, a dotrze on do Ciebie już kolejnego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pod drzwiami będzie czekała na Ciebie torba zawierająca 5 lub 3 ( w zależności od wyboru ) posiłki dietetyczne, w skład których wchodzi: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Kiedy otrzymasz SMS potwierdzający pozostawienie przez naszego dostawcę torby w wyznaczonym miejscu odbierz posiłki i umieść je w lodówce – w ten sposób zachowasz ciąg chłodniczy, a potrawy będą smakowały tak jak bezpośrednio po przyrządzeniu.

Jako catering dietetyczny od nieco ponad 2 lat działający w branży, wiemy ile jedzenia jest marnowane oraz jaki jest poziom generowanych odpadów przez podobne nam przedsiębiorstwa. Postanowiliśmy coś z tym zrobić i przestawiliśmy procesy produkcyjne w taki sposób by kupować wyłącznie tyle jedzenia ile jest niezbędne do zrealizowania bieżących zamówień. Ponadto w ostatnim roku wymieniliśmy torby plastikowe na papierowe oraz zamieniliśmy pudełka plastikowe na te nadające się do recyklingu. To przyczyniło się do znacznego zmniejszenia ( bo aż nawet 95% ) ilości wyrzucanego jedzenia oraz pozytywnie wpłynęło na ekologię firmy. Zamów swój zestaw już dziś i zmieniaj świat razem z Heroes Diet!

Strefa dostaw w Bielanach m.in.: Młociny, Huta, Placówka, Radiowo, Gac, Wawrzyszew, Chomiczówka, Piaski, Słodowiec, Stare Bielany, Marymont-Ruda, Wrzeciono

Jesteś z okolic ale nie możesz znaleźć swojej miejscowości w strefie naszych bezpłatnych dostaw? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy dostawa jest możliwa.

Sprawdź dietę Bielany już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog