ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Dawidy

Catering dietetyczny Dawidy

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Dawidy

Dobra wiadomość! Heroes Diet rozpoczyna swoją działalność w miejscowości Dawidy. Od dziś mieszkańcy Dawidów z powodzeniem mogą składać zamówienia na zindywidualizowany, dostosowany do ich potrzeb żywieniowych catering dietetyczny. W dostępnej ofercie znaleźć można wiele wariantów diety pudełkowej - zarówno tej przeznaczonej dla miłośników kuchni wegetariańskiej lub rybnej, jak i zwolenników kuchni tradycyjnej, przygotowywanej z myślą m.in. o osobach preferujących wysokobiałkową, zbilansowaną dietę mięsną. Szczegóły dietetycznej propozycji przedstawiamy poniżej.

Rewolucyjne zmiany żywieniowe wśród mieszkańców Dawidów


Szybkie tempo życia, pracoholizm i brak czasu na dopełnianie codziennych czynności takich, jak gotowanie, planowanie posiłków czy nawet zakupy spożywcze, sprawiły, że Polacy coraz chętniej i częściej sięgają po gotowe rozwiązania kulinarne. Obok gotowych dań serwowanych w barach szybkiej obsługi, restauracjach i knajpach z fast foodem, swoją ofertę “dla zabieganych i zapracowanych” mieszkańców Dawidów przygotował zespół Heroes Diet. Dzięki specjalnie opracowanym planom żywieniowym każdy z lokalnych miłośników dobrej kuchni znajdzie w propozycjach cateringu dietetycznego coś dla siebie. W menu cateringowym znaleźć można różnorodne warianty diet pudełkowych - Basic Hero (standardową, zbilansowaną dietę łączącą tradycyjne smaki z nowoczesnością), Fish Free Hero (dieta bez ryb i owoców morza w składzie), Vege Hero (dieta zgodna z zasadami wegetarianizmu) oraz Vege&Fish Hero (wariant dietetyczny dla wegetarian uwzględniających w swojej codziennej diecie ryby oraz owoce morza).

Dawidy inwestują w Heroes Diet i zyskują!


Korzystając z usług cateringu dietetycznego Heroes Diet mieszkańcy Dawidów zyskują:
✔️ smaczne i zdrowe posiłki,
✔️ menu dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb żywieniowych,
✔️ gwarancję świeżości oferowanych dań,
✔️ bezproblemową dostawę do wybranej lokalizacji (np. wprost pod drzwi domu lub miejsca pracy w okolicy miejscowości Dawidy),
✔️ możliwość bezpłatnej konsultacji z dietetykiem,
✔️ wsparcie zespołu specjalistów na każdym etapie współpracy,
✔️ oszczędność czasu i pieniędzy (m.in. dzięki bezpośredniej dostawie gotowych posiłków do Dawidów bez uprzedniego przygotowywania, gotowania, planowania czy robienia zakupów oraz specjalnym rabatom dla stałych klientów - nawet do 9%),
✔️ satysfakcję związaną ze zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych i prowadzeniem lepszego, zdrowego trybu życia.

Mieszkańcy Dawidów otrzymują ponadto możliwość skorzystania z darmowych kalkulatorów tematycznych - kalkulatora zapotrzebowania energetycznego, kalkulatora BMI, dziennego zapotrzebowania na płyny (w tym wodę) czy kalkulatora poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

Jak złożyć zamówienie i cieszyć się szybką dostawą zamówienia?


Aby złożyć zamówienie na dostawę wybranej przez siebie diety do konkretnej lokalizacji (np. w okolice Dawidów), wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Heroes Diet. Pod adresem www.heroes-diet.pl znaleźć można opisy dostępnych w usłudze wariantów dietetycznych, wybrać preferowany rodzaj diety, ilość oraz oczekiwaną kaloryczność posiłków, adres, terminy i godziny dostawy do wybranej przez siebie lokalizacji. W razie wątpliwości związanych ze złożeniem zamówienia, klienci Heroes Diet mogą z powodzeniem skorzystać z profesjonalnego wsparcia specjalistów - zarówno w zakresie pomocy związanej z bezpośrednią obsługą klienta oraz złożonego zamówienia, jak i w formie konsultacji merytorycznej mającej na celu ustalenie założeń dietetycznych i zdrowotnych w projektowaniu indywidualnego jadłospisu.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Dawidy ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Dawidy już dziś!


Dieta pudełkowa Dawidy

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog