dzien testowy

Catering dietetyczny Piastów

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Piastów

To co spożywamy na co dzień ma niezwykły wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie oraz sprawność fizyczną. Dlatego niezwykle ważne jest dostarczanie naszemu organizmowi odpowiednią ilość mikro oraz makroelementów. Specjaliści z Heroes Diet doskonale wiedzą jak o to wszystko zadbać. Dlatego przy wykorzystaniu wspólnych sił przygotowali dla Ciebie różne rodzaje diety pudełkowej. Mieszkasz w Piastowie i szukasz cateringu dietetycznego? To dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie do Twojej miejscowości jest dostarczana nasza dieta pudełkowa. Piastów może teraz korzystać z wszystkich udogodnień i jakości jakie płyną z cateringu Heroes Diet! Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam jak niezwykły może być jutrzejszy dzień!

Najlepsza dieta z dostawą w PiastowieDostawa do domu, pracy lub inny adres? Z nami nic prostszego – Twoją dietę pudełkową, dostarczymy pod wskazaną przez ciebie lokalizację, którą możesz dowolnie zmieniać w panelu klienta. To wszystko za sprawą naszego zaawansowanego systemu informatycznego, który każdego dnia dba o wszystkie etapy procesów produkcyjnych oraz dostawy. Co jest Twoim zadaniem? Zdecydowanie się na jeden z czterech wariantów cateringu, które są najbardziej dopasowane do Twojego stylu życia i celów. Każdy posiłek jest dobrze oznaczony etykietą, która zawiera takie informacje jak kaloryczność, ilość makroskładników oraz alergenów.

Mieszkasz w pobliżu Piastowa ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź dietę Piastów już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog