dzien testowy

Catering dietetyczny Wola

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Wola

Szukasz pełnowartościowej, zdrowej diety pudełkowej w dzielnicy Warszawy jaką jest Wola? Wybierz catering dietetyczny Heroes Diet! Każdego dnia otrzymasz od nas zestaw 5 lub 3 zdrowych posiłków dietetycznych na cały dzień. Szybko przekonasz się, że dieta nie jest nudna tak jak ją sobie wyobrażasz. Różnorodne posiłki pochodzące z kuchni całego świata, dokładne gramatury oraz gwarancja najwyższej jakości – to tylko część z naszych korzyści. Chcesz przekonać się jak to dokładnie działa? Już wyjaśniamy!

Jak działa catering dietetyczny Heroes DietOferta Heroes Diet to aż 4 programy dietetyczne, skomponowane przez zespół ekspertów z dziedzin dietetyki oraz kucharzy, którzy przez lata edukowali się, a następnie zdobywali wymagane doświadczenie poprzez pracę w zawodzie. Wszystkie zestawy są zróżnicowane pod względem menu oraz wartości z nich płynących.

Nasza oferta obejmuje diety klasyczne ( Basic ), które są odpowiedzią dla osób nieposiadających ograniczeń związanych z odżywianiem, uprawiają sport, ciężko pracują przez co nie mają czasu na przygotowywanie posiłków, chcą schudnąć, przytyć lub po prostu zdrowo się odżywiać. Podobnie jak diety Fish Free Hero ( bezrybna ), Vege Hero ( wegetariańska ) lub Vege&Fish Hero ( bezmięsna z rybami ). Każdy catering jest dostępny w wielu wariantach kalorycznych. Jeśli nie wiesz jaki wybrać, skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii dostępnego na stronie www lub skontaktuj się z naszym dietetykiem poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. Tylko w ten sposób, dopasujemy dietę bezpośrednio pod Twoje potrzeby. Kiedy już złożysz zamówienie, my zajmiemy się resztą. Przygotujemy wybraną przez Ciebie ilość smacznych posiłków, zapakujemy je w estetyczny, wysokiej jakości zestaw i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Woli lub pozostałej części Warszawy. Podekscytowany? Bardzo nas to cieszy! Ty poświęcisz zaoszczędzony czas swoim zainteresowaniom, pracy, rodzinie czy odpoczynkowi – Natomiast my zajmiemy się Twoim zdrowym odżywianiem.

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Heroes Diet?Kluczowe wartości naszej firmy to jakość, świeżość, dokładność i doświadczenie. Nigdy nie gotujemy na oko! Nad całością naszej produkcji czuwa zaawansowany system informatyczny, a proces rozdzielania posiłków na tacki odbywa się indywidualnie, według wskazanych po wielokrotnym ważeniu wytycznych przez system. Produkty, z których powstają Twoje posiłki pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców i są kupowane codziennie bezpośrednio po zamknięciu listy zamówień. W czasie 2 lat naszej działalności dołączyło do nas tysiące Polaków, dla których gotujemy każdego dnia. Wybierając Heroes Diet nie tylko oddajesz się w ręce wysokiej klasy ekspertów, ale również wspierasz naszą misję jaką jest zapobieganie marnowaniu żywności oraz zmniejszenie emisji plastiku. Wprowadziliśmy codzienny system polegający na zamykaniu zamówień przed okresem codziennych zakupów, dlatego też kupujemy codziennie na „styk” oraz zamieniliśmy plastikowe torby na papierowe, co przełożyło się na zmniejszenie marnowania żywności o ponad 95% oraz znaczne zmniejszenie generowanych odpadów. Więc jak, dołączasz do grona zadowolonych Klientów Heroes Diet?

Strefy dostaw w Woli m.in.: Odolany, Ulrychów, Koło, Młynów, Czyste, Moczydło

Mieszkasz w okolicy Woli ale nie możesz nas znaleźć? Skontaktuj się z nami, a ktoś z naszego BOK sprawdzi, czy możemy dostarczyć do Ciebie naszą dietę.

Sprawdź dietę Wola już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog