dzien testowy

Catering dietetyczny Ząbki

Polecamy

Dieta pudełkowa Ząbki

Ząbki to kolejne miasto do którego dotarł i dba o swoich klientów catering dietetyczny Heroes Diet! Oferujemy zestaw 5 lub 3 odpowiednio zbilansowanych posiłków, które dostarczymy codziennie prosto pod wskazany przez Ciebie adres na terenie miasta Ząbki. Szukasz od dłuższego czasu odpowiedniej dla ciebie diety pudełkowej? Sprawdź naszą ofertę aż 4 różnych programów dietetycznych w szerokich wariantach kalorycznych. Z całą pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Dieta pudełkowa Heroes Diet od 2 lat dba o zdrowe odżywianie osób z wielu miast Polski. Wiedza oraz doświadczenie, które zyskaliśmy oraz stale poszerzamy pozwoliło nam na stworzenie wysokiej jakości produktu dedykowanego osobom o różnych oczekiwaniach.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko dietę Basic Hero ( Standardową ), kładącą szczególny nacisk na osoby chcące zdrowo schudnąć, zbudować masę mięśniową czy po prostu zdrowo się odżywiać. Ale również dietę Vege Hero ( wegetariańską ), Fish Free Hero ( Standardowa bez ryb ) oraz Vege&Fish Hero ( bezmięsna z rybami ). Dostawy naszego cateringu dietetycznego realizujemy w blisko 100 miejscowościach całej Polski, a w tym również w Ząbkach. Odpowiednie zgranie całego zespołu oraz odpowiednio zaprojektowany proces logistyczny sprawią, że nasze świeże, zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane posiłki dotrą do ciebie zawsze na czas w wyznaczone przez ciebie miejsce z potwierdzeniem w formie wiadomości sms oraz email. Dieta pudełkowa Heroes Diet charakteryzuje się przede wszystkim jakością wykończenia oraz nieskazitelnym smakiem co potwierdzają dostępne opinie na nasz temat. Zawdzięczmy to wszystko wykwalifikowanym dietetykom oraz kucharzom, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań aby tworzyć niezwykle wyrafinowane, zdrowe dania o jakości restauracyjnej czerpiąc inspiracje z kuchni każdego zakątka świata.

Dbamy nie tylko o zadowolenie naszych klientów, ale także poświęcamy dużą wagę do ilości marnowanego jedzenia, które ograniczyliśmy przez nasz autorski system informatyczny wyliczający ile dokładnie danego produktu potrzebujemy oraz przez system codziennych zakupów. To pozwala nam nie tylko stanowczo zredukować ilość marnowanej żywności ale również zmniejszyć poziom generowanych odpadów, czym między innymi przyczyniamy się do dbania o środowisko! Nie zwlekaj, zamów dietę od Heroes Diet i dołącz do grona tysięcy zadowolonych bohaterów!

Dostawy na terenie Ząbek realizujemy w godzinach wieczornych pomiędzy godziną 19:00, a 22:00 dnia poprzedzającego dzień diety. Dzięki takiemu systemowi dostaw będziesz miał okazję schować swój zestaw do lodówki przed położeniem się spać i przechowywać go zgodnie z zaleceniami.

Mieszkasz w okolicy Ząbek ale nie możesz znaleźć swojej miejscowości w obszarze naszych dostaw? O nic się nie martw i Skontaktuj się z nami. Nasz zespół przeanalizuje czy możemy dostarczyć naszą dietę prosto pod Twoje drzwi.

Sprawdź dietę Ząbki już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog