dzien testowy

Catering dietetyczny Praga-Południe

Polecamy

Dieta pudełkowa Praga-Południe

Poszukujesz smacznej, zdrowej i zbilansowanej diety z dowozem w dzielnicy Warszawy jaką jest Praga-Południe? Świetnie, że znalazłeś się na naszej stronie! Heroes Diet to najlepszy catering dietetyczny tworzony przez specjalistów z pasją do gotowania oraz zdrowego odżywiania. Robimy zdrowe zakupy, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych dostawców oraz przygotowujemy z nich pyszne, pełnowartościowe posiłki zawierające cenne witaminy, mikro oraz makroelementy.

Nasza oferta obejmuje 4 rodzaje zestawów dietetycznych. Znajdziesz w niej między innymi dietę wegetariańską ( Vege Hero ), dietę pozbawioną ryb ( Fish Free Hero ) czy dietę standardową ( Basic Hero ) dla głodnych wrażeń kulinarnych, koneserów zdrowego jedzenia. Nieistotne na którą wersję postawisz, dotrze pod Twoje drzwi 3 lub 5 zdrowych, zbilansowanych i dostosowanych do Twoich potrzeb posiłków. Gwarantujemy, że zamawiając catering dietetyczny w Pradze-Południe na terenie Warszawy nabierzesz zdrowych nawyków żywieniowych i nie będziesz chodził głodny w ciągu dnia. Zastanawiasz się na czym polega fenomen diety pudełkowej? Wyjaśniamy poniżej!

Na czym polega dieta pudełkowaCatering dietetyczny zyskuje coraz większą uwagę konsumentów, a to wszystko poprzez coraz większą świadomość na temat zdrowego odżywiania i jego zbawiennego wpływu na nasz organizm.

Decydujesz się na jeden spośród czterech dostępnych rodzajów diet. Następnie musisz wybrać kaloryczność – dzięki szerokiemu spektrum wariantów dietetycznych jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, każda z diet pomoże ci zarówno zredukować masę ciała, utrzymać wagę, a nawet zbudować masę mięśniową. Jeżeli nie jesteś pewien kaloryczności jaka będzie odpowiednia do realizowania Twojego celu, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym dietetykiem lub z bezpłatnych narzędzi takich jak kalkulator kalorii czy kalkulator BMI, które znajdują się w naszym serwisie. Kiedy już masz wszystko wybrane wystarczy, że złożysz zamówienie – a my zajmiemy się resztą! Czyli skomponujemy plan dietetyczny na bazie którego zrobimy zakupy aby potem ugotować dla Ciebie 5 lub 3 najsmaczniejsze posiłki. Twoim zadaniem będzie jedynie odebranie zestawu od dostawcy i…i Tyle! Prawda, że proste?

Dlaczego warto wybrać Heroes Diet w Pradze-Południe?Od początku istnienia firmy niezmiennie stawiamy na jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Dlatego produkty z jakich przygotowujemy nasze posiłki, są selekcjonowane i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Zanim wszystkie dania trafią do zestawów przechodzą wiele testów jakości oraz kontroli. Każdy z etapów naszej pracy opiera się na fundamentach jakim jest bezpieczeństwo żywności. Dlatego wszystko robimy sami rozpoczynając od codziennych zakupów, a kończąc na dostawach w własnych auto chłodniach. Tylko w taki sposób mamy pewność, że dania które do Ciebie trafią są wolne od niedoskonałości.

Zgodnie z strategią naszej marki dbamy o ograniczenie marnowania żywności oraz powstawania odpadów. Korzystamy z własnego systemu produkcyjnego, który zamyka listy zamówień przed planowanymi zakupami, co przekłada się na to, że robimy zakupu każdego dnia na tyle zamówień ile mamy do zrealizowania na dany dzień. Pozwoliło to nam na zmniejszenie wyrzucanej żywności o nawet 95% oraz znaczne zminimalizowanie odpadów.

Strefa dostaw w Pradze-Południe m.in.: Gocław, Saska Kępa, Kamionek, Grochów, Witolin

Jesteś z okolic ale nie możesz znaleźć swojej miejscowości w strefie naszych bezpłatnych dostaw? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy dostawa jest możliwa.

Sprawdź dietę Praga-Południe już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog