dzien testowy

Catering dietetyczny Góra Kalwaria

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Góra Kalwaria

Catering dietetyczny Heroes Diet jest już również dostępny Górze Kalwarii i okolicach. Chciałbyś skończyć z fast-foodami oraz innym śmieciowym jedzeniem i przejść na zdrowy styl życia? Poznaj ofertę 4 różnych zdrowych i zbilansowanych diet i zamów nasz catering, a nasi eksperci zajmą się resztą! W swojej codziennej dostawie otrzymasz od nas 3 lub 5 posiłków w wybranej przez siebie kaloryczności we wskazany adres na terenie Góry Kalwarii i okolic.

Dieta pudełkowa – jak to działaKorzystając z diety pudełkowej, w bardzo krótkim czasie dostrzeżesz wiele korzyści wiąże się z tą usługą. Kiedy Ty będziesz oddawał się innym przyjemnościom, pasjom lub obowiązkom zyskując znacznie więcej czasu, my zajmiemy się przygotowaniem świeżych, smacznych posiłków o wysokiej jakości wraz z innymi obowiązkami, które są z tym związane.

Jak to działa? Zapoznaj się z ofertą 4 diet pudełkowych, dostępnych na naszej stronie www, wybierz jedną z dostępnych kaloryczności odpowiednią do wyznaczonych przez siebie celów. Możesz posłużyć się kalkulatorem kalorii dostępnym w naszym serwisie lub bezpłatnie skontaktować się z naszym dietetykiem, który na pewno Ci coś doradzi. Kiedy będziesz miał już wybraną dietę oraz jej kaloryczność, złóż zamówienie. Resztą zajmiemy się my! Prawda że proste? Dzięki wyspecjalizowanej kadrze specjalistów oraz zaawansowanej technologii jaką stosujemy w naszej placówce otrzymujesz od nas gwarancję jakości oraz dokładnie wyważonych posiłków. Przy pomocy własnych, specjalnie przystosowanych do transportu żywności aut chłodniczych dostarczymy dietę we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Góry Kalwarii i okolic.

Dlaczego warto wybrać Heroes DietOd ponad 2 lat działamy na rynku cateringu dietetycznego, na którym zaspokajamy potrzeby dietetyczne i żywieniowe tysięcy Polaków z całego kraju. Doświadczenie jakie uzyskaliśmy w tym czasie pomogło nam zrozumieć potrzeby osób, chcących zdrowo się odżywiać i zbudować produkt o najwyższej jakości. Nasz catering dietetyczny gwarantuje niezwykłą świeżość i najwyższą jakość produktów, a między innymi z tym się wiąże niezwykły smak naszych potraw, które doceniają nasi Klienci.

Wybierając Heroes Diet zapobiegasz również marnowaniu żywności oraz dbasz o środowisko. Nasza firma wprowadziła wiele zmian systemowych i produkcyjnych, aby ograniczyć marnowanie żywności oraz odpadów jakie generuje. Niemal od początku naszej działalności wprowadziliśmy codzienny system zakupów, po zamknięciu list zamówień na kolejny dzień. Dzięki takiemu rozwiązaniu kupujemy tylko tyle produktów ile jest potrzebne do zrealizowania bieżących zamówień, co przekłada się na znaczące zmniejszenie odpadów, w tym plastiku, ale przede wszystkim zredukowaliśmy ilość wyrzucanej żywności nawet o 95%!

Nie widzisz swojej miejscowości? Skontaktuj się z nami, a ktoś z naszego biura obsługi klienta sprawdzi, czy możemy dostarczyć do Ciebie naszą dietę.

Sprawdź dietę Góra Kalwaria już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog