dzien testowy

Catering dietetyczny Marki

Polecamy

Dieta pudełkowa Marki

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania cateringu dietetycznego na terenie Marek, to mamy dla ciebie wyśmienitą informację – Heroes Diet jest również w twoim mieście! Przygotowywane przez nas diety są już dostępne w Markach i okolicznych miejscowościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Zamierzasz się odchudzać lub może wolisz zwiększyć masę? Nie masz chęci ani czasu na chodzenie po sklepach, gotowanie oraz sprzątanie? W takim razie dieta pudełkowa Heroes Diet jest przygotowana właśnie z myślą o Tobie. O co chodzi w pudełkowym jedzeniu? Każdego dnia w godzinach wieczornych dostajesz prosto pod swoje drzwi 5 lub 3 zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki na cały kolejny dzień. Nie jesteś przekonany? Przetestuj nas! W naszej ofercie mamy dla ciebie zestaw testowy diety pudełkowej w promocyjnej cenie 34.99 zł. Wybierz jeden z 4 dostępnych programów dietetycznych, wskaż nam kaloryczność jaka cię interesuje, podaj adres dostawy i ciesz się swoim pysznym zestawem.

Już blisko od 2 lat nieustannie dbamy o zdrowe odżywianie oraz dobre samopoczucie Polaków w blisko 100 miejscowościach naszego kraju. To właśnie ten czas pozwolił nam zdobyć wymagane doświadczenie w cateringu dietetycznego i dopracować nasze posiłki pod kątem smaku, jakości i przede wszystkim zdrowia. Dlatego właśnie powinieneś postawić na Heroes Diet.

W naszych dietach nie powinien zdziwić cię fakt, że znajdziesz w nich posiłki z najdalszych zakątków świata rozpoczynając od kuchni dalekiego wschodu, a w tym chińska, koreańska czy japońska po nasze rodzime strony kuchni polskiej. Możesz zajrzeć do zakładki nasze diety aby dowiedzieć się więcej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Markach.

Twoje miejsce zamieszkania to okolice Marek, ale nie widzisz oferty w naszej strefie dostaw? O nic się nie martw i Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy możemy dostarczyć dietę do twojej miejscowości.

Sprawdź dietę Marki już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog