ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Karolina

Catering dietetyczny Karolina

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Karolina

Nie masz talentu do gotowania? A może po prostu pod natłokiem codziennych zajęć i obowiązków brakuje ci na to czasu? Catering dietetyczny w miejscowości Karolina od Heroes Diet zapewni ci codzienną dostawę 5 zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków w wyznaczoną przez ciebie lokalizację. Poznaj ofertę diety pudełkowej NR1 w Twojej miejscowości – Ale jak to dokładnie działa? Przedstawiamy poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa Heroes Diet w Karolinie


Oferta cateringu dietetycznego Heroes Diet zbudowana jest z 4 dobrze zbilansowanych i niezwykle dopracowanych rodzajów diet. Nie stawiamy na „ilość” różnych programów dietetycznych, a na ich jakość, dlatego postanowiliśmy stworzyć takie, które sprostają oczekiwaniom większości Polskiego społeczeństwa. Dokładnie zapoznaj się z nimi w zakładce „Nasze diety” i wybierz taką, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim upodobaniom kulinarnym i stylowi życia. Kolejnym krokiem jest wybór kaloryczności – Heroes Diet ma ich ponad 15 co czyni nas jednym z najbardziej elastycznych cateringów dietetycznych w kraju pod kątem precyzyjnego deficytu lub nadwyżki kalorycznej. Jeżeli nie wiesz jaką kaloryczność wybrać skorzystaj z kalkulatora kalorii, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Po wykonaniu tych dwóch kroków wystarczy, że złożysz zamówienie. Resztą zajmiemy się my! Zaplanujemy, zrobimy zakupy, ugotujemy i dostarczamy pod wskazany adres w Karolinie Twój zestaw pełny dietetycznych dań.

Dlaczego w Karolinie warto wybrać Heroes Diet


Zdrowo odżywiamy, edukujemy, dbamy o środowisko i przeciwdziałamy marnowaniu żywności, będąc przy tym prawdziwymi profesjonalistami. Heroes Diet to catering dietetyczny, który już od ponad 3 lat pomaga swoim Klientom w ponad 200 miejscowościach całej Polski w realizacji celów sylwetkowych oraz zdrowym odżywianiu. Nasza firma to ludzie, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nie brakuje u nas dietetyków, szefów kuchni, wykwalifikowanych kierowców oraz „techmaniaków”.

Nasze menu komponowane jest w oparciu o najlepsze przepisy z wielu zakątków świata, które stale udoskonalamy – Z pewnością więc nie raz zostaniesz zaskoczony nowym odkryciem kulinarnym, którego do tej pory nie miałeś okazji próbować.

Elastyczność w zarządzaniu zamówieniem z poziomu panelu klienta sprawia, że w ciągu zaledwie 2 minut masz możliwość zmiany adresu dostawy w miejscowości Karolina, anulowania dnia diety i przeniesienia go na inny termin czy też oceny posiłków. Ponadto każdy zarejestrowany Heros automatycznie dołącza do naszego programu lojalnościowego w którym może zgarnąć aż do 9% stałego rabatu!

Co więcej, jesteśmy jednym z pierwszych i nielicznych cateringów w Polsce, który wprowadził istotne zmiany w procesach produkcyjnych aby przeciwdziałać marnowaniu żywności. Wszystko za sprawą generowania listy zakupów na aktualną liczbę zamówień ( bez brania pod uwagę dodatkowych zakładek ) i zablokowania możliwości składania zamówień w dzień poprzedzający dzień diety. Nasz system jest również przygotowany w taki sposób, aby w sposób dokładny rozdzielić całość przygotowanego posiłku – Dzięki temu nic nie ma prawa zostać i się zmarnować!

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Karolina ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Karolina już dziś!


Dieta pudełkowa Karolina

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog