dzien testowy

Catering dietetyczny Śródmieście Warszawy

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Śródmieście

Witaj Warszawo! Czy słyszeliście już, że catering dietetyczny Heroes Diet dowozi swoje diety również w Śródmieście stolicy? Jeśli nie to dobrze, że do nas trafiłeś! Pyszna i zdrowa dieta pudełkowa przygotowana wyłącznie przez ekspertów z zakresu dietetyki i najlepszych, doświadczonych kucharzy pomoże Tobie w osiągnięciu dowolnego wymarzonego celu i idealnych proporcji sylwetki. Nigdy nie miałeś styczności z dietą dostarczaną prosto pod Twoje drzwi? Przeczytaj jak to działa!

Jak działa catering dietetyczny Heroes Diet z dostawą w WarszawieCały proces składania zamówienia rozpoczynasz od zapoznania się z szczegółami interesującej Cię diety. W naszej ofercie znajdują się aż 4 dostępne programy dietetyczne o różnej specyfikacji i zastosowaniu. Jeśli ograniczasz w swoich codziennych posiłkach mięso wybierz dietę wegetariańską ( Vege Hero ), jeśli nie lubisz ryb i owoców morza koniecznie sprawdź dietę bezrybną ( Fish Free Hero ), natomiast jeśli jesz dosłownie wszystko i jesteś ciekaw nowych doznań kulinarnych sięgnij po dietę standardową ( Basic Hero ). Kiedy jesteś już zdecydowany na konkretny program dietetyczny będziesz mógł wybrać kaloryczność, która Tobie odpowiada i jest zgodna z twoimi oczekiwaniami i celami.

W przypadku kiedy masz wątpliwości masz do wyboru dwa uproszczenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Pierwsza z nich to kalkulatory do których linki znajdziesz w stopce naszej strony internetowej. Kalkulatory dietetyczne są znacznym ułatwieniem w określeniu swojego celu, który powinieneś realizować oraz kaloryczności. Wystarczy, że wprowadzisz w odpowiednie pola swoje aktualne pomiary oraz wybierzesz płeć, a nasz kalkulator wskaże Ci cel i podpowie nad czym powinieneś się skupić. Drugą opcją jest skorzystanie z bezpłatnej konsultacji naszego dietetyka, który chętnie udzieli Ci wszystkich porad i informacji odnośnie Twoich celów jak i samej konfiguracji zamówienia. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 24:00, otrzymasz od nas 5 lub 3 zbilansowane posiłki już kolejnego dnia. Nasz dostawca dostarczy Ci je w wyznaczone miejsce, stosując się przy tym do uwag dołączonych do zamówienia lub konkretnego dnia dostawy.

Dlaczego Heroes Diet?Jesteśmy firmą z ponad 2 letnim doświadczeniem w branży cateringu dietetycznego w Polsce. Wiemy jak wyglądają pierwsze kroki firm startujących w gastronomii oraz jakie błędy wynikające z nieznajomości potrzeb Klienta i braku doświadczenia te firmy popełniają. My mamy to już za sobą i nie próżnujemy! Oprócz stałego monitoringu jakości naszych usług stawiamy na ciągły rozwój. W ciągu ostatnich dwóch lat w znacznym stopniu rozbudowaliśmy nasz innowacyjny system informatyczny wspierający całą prace cateringu, zarówno po stronie produkcji, dostawy jak i po stronie Klienta. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami z zakresu zdrowego odżywiania ( dietetykami ) oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi kucharzami. Nie ulegamy chwilowym trendom dietetycznym, a wszystkie wprowadzane zmiany są weryfikowane na podstawie oceny dietetyka oraz aktualnych badań naukowych.

Niezwykle ważnym elementem wartości firmy jest stawianie na wysoką jakość nie tylko podczas samego procesu układania menu, gotowania czy wspierania Klientów, ale również w zakresie świeżości produktów i bezpieczeństwa żywności. Dlatego też zakupy realizujemy sami, selekcjonując wyłącznie najświeższe produkty od pewnych dostawców, które możemy dotknąć i sprawdzić ich jakość oraz stan. A transport podobnie jak dostawa zestawów odbywa się we własnych, przystosowanych do transportu żywności auto chłodniach. Tylko w taki sposób jesteśmy pewni, że ciąg chłodniczy podczas każdego z etapów produkcyjnych nie został przerwany, a nasz produkt dotrze do Ciebie zawsze świeży i smaczny!

Strefa dostaw w Śródmieściu m.in.: Ujazdów, Śródmieście Południowe, Solec, Nowe Miasto, Mariensztat, Powiśle, Frascati

Mieszkasz w okolicy Śródmieścia ale nie widzisz swojej miejscowości na mapie dostaw? Skontaktuj się z nami - Sprawdzimy czy możemy do ciebie dowieźć naszą dietę.

Sprawdź dietę w Śródmieściu Warszawy już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog