ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Ryczołek

Catering dietetyczny Ryczołek

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Ryczołek

Catering dietetyczny Heroes Diet jest już dostępny dla mieszkańców miejscowości Ryczołek. Planujesz zdrowo się odżywiać? Marzy ci się smukła i zdrowa sylwetka, ale nie masz czasu na liczenie kalorii oraz przygotowywanie zbilansowanych posiłków na każdy dzień tygodnia? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta jest przygotowana z myślą o Tobie! Zapoznaj się z ofertą aż 4 rodzajów pełnowartościowych i zbilansowanych diet pudełkowych i przetestuj nasz catering od 34.99 zł. Codziennie przygotujemy i dostarczymy prosto pod Twoje drzwi zestaw dietetyczny zawierający 3 lub 5 posiłki o określonej przez Ciebie kaloryczności.

Jak działa dieta pudełkowa Heroes Diet w Ryczołku


Dieta pudełkowa Heroes Diet w Ryczołku to przede wszystkim zdrowe odżywianie, wygoda i niebagatelny smak. Dzięki intuicyjnemu panelowi klienta to Ty decydujesz kiedy ma zostać dostarczony Twój zestaw i na jaki adres. Pilny wyjazd służbowy? Wypad poza miasto? Heroes Diet dostarcza do ponad 200 miejscowości w całej Polsce być może jesteśmy również w miejscu Twojego docelowego wyjazdu 😉 Jak więc działa catering dietetyczny Heroes Diet w Ryczołku? Zapoznaj się z ofertą diet na naszej stronie WWW pod adresem: https://heroes-diet.pl/nasze-diety , wybierz odpowiednią kaloryczność ( jeżeli nie wiesz jaka będzie dla Ciebie najlepsza, to koniecznie skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii ), wskaż ilość dni oraz adres dostawy. Teraz pozostaje ci tylko czekać aż pyszny zestaw trafi w Twoje ręce.

Godziny dostaw cateringu dietetycznego Heroes Diet z dostawą w Ryczołku


Obecnie godziny dostaw naszej diety pudełkowej w Ryczołku mieszczą się w godzinach wieczornych 20-23. Należy jednak brać pod uwagę, że na czas dostawy wpływa wiele innych czynników tj. warunki pogodowe, natężenie ruchu czy zdarzenia losowe. Dlatego jeżeli wystąpią ewentualne opóźnienia prosimy o wyrozumiałość dla naszych kierowców.

Ponadto po zrealizowanej dostawie otrzymasz od nas wiadomość email oraz SMS potwierdzającą dostawę, a w przypadku gorszej, deszczowej pogody odpowiednio zabezpieczymy Twój zestaw.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Ryczołek ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Ryczołek już dziś!


Dieta pudełkowa Ryczołek

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog