ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Hipolitów

Catering dietetyczny Hipolitów

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Hipolitów

Intensywny, pełen wyzwań i obowiązków tryb życia nie musi oznaczać jednoznacznej rezygnacji ze spożywania zdrowych, pełnowartościowych pod względem wartości odżywczych posiłków. Brak czasu, nadmiar zadań do wykonania oraz niechęć do gotowania po wyczerpującym dniu pracy nie stanowią dziś przeszkody w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Jeśli jesteś mieszkańcem Hipolitowa lub jego okolic, skorzystaj z oferty zbilansowanej i różnorodnej diety pudełkowej od Heroes Diet. Nasz catering dietetyczny dostarczamy wprost do wybranej przez Ciebie lokalizacji - np. do domu, miejsca pracy lub Twojego aktualnego, tymczasowego miejsca pobytu.

Dietetyczne i zdrowe posiłki w Hipolitowie tylko od Heroes Diet


Hipolitów to jedna z miejscowości dostępnych na naszej wciąż aktualizowanej mapie lokalizacji dostaw, do której codziennie dostarczamy świeże, w pełni zbilansowane posiłki. Klienci zainteresowani ofertą diety pudełkowej otrzymują możliwość dostosowania wybranej przez siebie diety do indywidualnych preferencji żywieniowych, prowadzonego trybu życia, rodzaju wykonywanej pracy i podejmowanej aktywności fizycznej. Każdemu z mieszkańców Hipolitowa oraz okolic przysługuje bezpłatana porada konsultacyjna z dietetykiem, który pomoże ustalić dzienne zapotrzebowanie energetyczne organizmu i określi wymaganą kaloryczność oraz ilość posiłków przeznaczonych do spożycia.

Oferta cateringu dietetycznego w Hipolitowie


Dzięki diecie pudełkowej od Heroes Diet skutecznie i efektywnie zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Zamiast aktywnego poszukiwania restauracji czy barów typu fast food w pobliżu Hipolitowa, zamów pod wybrany przez siebie adres zbilansowane, pełnowartościowe posiłki. Spośród dostępnych planów żywieniowych wybrać można najlepszy dla siebie zestaw: Basic Hero - wersja klasycznej diety standardowej, Vege Hero - posiłki dla wegetarian, Fish Free Hero - dieta dla osób nie lubiących ryb i owoców morza lub Vege&Fish Hero - dieta dla zwolenników ryb i alternatywnej diety wegetariańskiej.

Sprawdź dietę pudełkową w miejscowości Hipolitów


Aby skorzystać z oferty diety pudełkowej w Hipolitowie, należy wypełnić formularz zamówienia na stronie internetowej cateringu dietetycznego Heroes Diet. Pod adresem www.heroes-diet.pl znaleźć można aktualne tygodniowe menu dla każdego z wariantów żywieniowych, porady i artykuły tematyczne poświęcone zdrowemu odżywianiu, kalkulatory pozwalające określić potrzeby żywieniowe naszego organizmu oraz zasięgnąć opinii specjalistów z zakresu dietetyki. Mieszkańcy Hipolitowa mają ponadto możliwość ukształtowania swojej diety według własnych preferencji - decydują o ilości posiłków, ich wartości kalorycznej, a także wybierają określony dni i pory ich dostawy do wybranej lokalizacji.

Co zyskujesz, wybierając dietę Heroes Diet?


Dzięki cateringowi dietetycznemu Heroes Diet, otrzymujesz gwarancję:
✔️diety zdrowej, w pełni zbilansowanej i zgodnej z Twoim indywidualnym zapotrzebowaniem kalorycznym,
✔️różnorodności oferowanych posiłków i bogactwa smaków,
✔️oszczędności czasu dotychczas przeznaczanego na zakupy, planowanie i gotowanie,
✔️specjalistycznego i bezpłatnego wsparcia w realizacji celów dietetycznych (np. podczas odchudzania, utrzymania wagi lub w przypadku chęci uzyskania przyrostu masy ciała),
✔️optymalnych kosztów diety - z korzyścią dla Twojego portfela,
✔️wygodnej i szybkiej dostawy - do ściśle określonej lokalizacji,
✔️bezpieczeństwa żywności, jej właściwego zabezpieczenia, przechowywania i świeżości produktów, na bazie których przygotowujemy gotowe posiłki.


Mieszkasz w pobliżu miejscowości Hipolitów ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Hipolitów już dziś!


Dieta pudełkowa Hipolitów

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog