dzien testowy

Catering dietetyczny Kobyłka

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Kobyłka

Współcześnie żyjemy w ciągłym biegu. Spieszymy się do pracy, do domu, do dzieci, a obowiązki stale się namnażają. W tym wszystkim niekiedy ciężko znaleźć odrobinę czasu dla siebie, a co dopiero by zadbać o zbilansowane i pełnowartościowe posiłki. W całym tym pędzie często zapominamy o tym, że dieta na jakiej się opieramy będzie wpływała nie tylko na nasze samopoczucie, ale również i zdrowie. Jest to bardzo ważny powód, by zastanowić się nad swoimi nawykami żywieniowymi i być może nieco je zmodyfikować. Jak jednak to zrobić kiedy nieustannie brakuje nam czasu albo pomysłu? Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa Heroes Diet, która już dziś dostępna jest w Kobyłce!

Dieta pudełkowa w Kobyłce - z czym to się je?


Dieta pudełkowa, niekiedy również określana jako catering dietetyczny, polega na dostawie gotowych posiłków przygotowanych przez firmę pod drzwi klienta. Taki catering zamawiany jest poprzez stronę internetową gdzie można według własnych preferencji wybrać najbardziej odpowiedni wariant. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy oraz dietetyków dzięki czemu są one zdrowe, smaczne i dopasowane kalorycznie do potrzeb konsumenta. Nie trzeba również wkładać wysiłku w przygotowywanie potraw - wystarczy je jedynie wypakować lub ewentualnie odgrzać.

W przeciwieństwie do dobrze znanych fast foodów, diety pudełkowe stawiają na jakość i na wartość odżywczą. Zyskać można więc nie tylko więcej czasu w ciągu dnia, ale także świadomość, że spożywa się zdrowe i pełnowartościowe produkty, które korzystnie wpływać będą na cały organizm. Jest to inwestycja w przyszłość, ponieważ im szybciej się o niego zatroszczymy, tym dłużej będziemy cieszyć się sprawnością fizyczną oraz psychiczną.

Dlaczego właśnie Heroes Diet w Kobyłce?


Nasz catering przygotowywany jest przez kompetentnych dietetyków i kucharzy. Jest to doskonała alternatywa dla tych osób, które nie mają czasu na wymyślanie i przygotowywanie samodzielnie posiłków w domu. Dzięki naszemu cateringowi nie będziesz musiał więcej sięgać po fast foody i mrożone dania. Gwarantujemy Ci zdrowe i przede wszystkim smaczne jedzenie przygotowane z myślą o Twoim zadowoleniu. Będzie to z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe i pracują nad własną sylwetką, a nie wiedzą od czego zacząć. Nie musisz się wtedy martwić o kalorie, ponieważ posiłki skomponowane będą w taki sposób, aby odpowiadały Twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu. Gwarantujemy, że nie tylko się najesz, ale będziesz miał energię na cały dzień! Możesz więc odrzucić nieprzyjemne myśli o głodowaniu na marchewce i szklance wody w ciągu dnia. Nie musisz obawiać się także efektu jo-jo. Korzystając z naszej diety pudełkowej zadbamy o Twój komfort, abyś zjadł smacznie, a jednocześnie utrzymał wymarzoną sylwetkę.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i dlatego właśnie zapewniamy wybór różnych wariantów. Jeżeli nie przepadasz więc np. za rybami, masz możliwość wyboru opcji dań, które nie będą obejmowały niechcianego produktu. Dysponujemy także wersją bez mięsa, która jest świetnym rozwiązaniem dla wegetarian. Masz możliwość zadecydowania także o ilości dań w zależności od Twoich upodobań - wybierz więc wariant obejmujący trzy lub pięć posiłków. Nie musisz się też martwić o dostawy. Z konta klienta jesteś w stanie zarządzać dniami dostaw lub zmieniać adres na jaki mają być one przywiezione.

Wyróżnia nas przede wszystkim dbałość o świeżość oraz jakość produktów. Sięgamy tylko po te najlepsze, aby smak naszych dań zadowolił najbardziej wymagające podniebienie. Nasze dania są jak najlepiej przemyślane, więc gwarantujemy brak monotonii!

Jeżeli więc mieszkasz w Kobyłce lub okolicach i rozważasz catering pudełkowy - czym prędzej skontaktuj się z nami. Jeżeli nurtują Cię wciąż jakieś pytania bądź targają Tobą wątpliwości to wszystkie odpowiedzi odnajdziesz na naszej stronie internetowej https://heroes-diet.pl/. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Postaramy się odpowiedzieć na najróżniejsze pytania. Zapraszamy!

Sprawdź catering w Kobyłce już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog