ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Leonów

Catering dietetyczny Leonów

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Leonów

Heroes Diet catering dietetyczny jest już dostępny w Leonowie! Uważasz że to odpowiednia chwila na zmianę nawyków żywieniowych i dietę? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz catering dietetyczny dba o zdrowie tysięcy mieszkańców Polski w ponad 200 miejscowościach, a teraz także dołączył do nich Leonów. Nie czekaj i zamów jednodniowy zestaw testowy w promocyjnej cenie już od 34.99 zł.

Dieta pudełkowa Leonów – oferta Heroes Diet


Jesteśmy firmą, która ma za sobą lata doświadczenia w branży cateringu dietetycznego ( jest to nasz jedyny profil działalności ). Czas ten pozwolił nam na stworzenie 4 dobrze dopracowanych diet pudełkowych, które w 100% spełnią oczekiwania zarówno tych, którzy pragną zdrowo się odżywiać, sportowców poprawiających swoje osiągnięcia oraz Ciebie jeśli cenisz sobie wygodę oraz smaczne i zdrowe posiłki każdego dnia. Kurczak w sosie curry, Zupa krem pomidorowa, Chili con carne, a może po prostu potrawka z kurczaka? Z nami odbędziesz kulinarną podróż nie tylko po Europie, ale po każdym zakątku świata. Wszystko za sprawą doświadczonych kucharzy i szefów kuchni, którzy współpracując z dietetykami stale doskonalą przepisy i rozbudowują menu o nowe pozycje.

Heroes Diet to jeden z nielicznych cateringów dietetycznych na rynku realizujący dostawy we własnych pojazdach przystosowanych do transportu żywności, a własna, rozbudowana aplikacja jaką oddaliśmy do użytku naszym dostawcom pozwala nam na: śledzenie procesu dostawy, warunków termicznych w jakich transportowane jest Twoje zamówienia, wysłanie pod wskazany przez Ciebie numer telefonu wiadomości SMS potwierdzającej dostarczenie zamówienia.

Czy catering dietetyczny w Leonowie jest drogi?


Z pozoru dieta pudełkowa w miejscowości Leonów kosztuje dużo i wydawać by się mogło, że jest przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych i gwiazd show-biznesu. Jednak weź pod uwagę, że nie jest to dodatkowe obciążenie Twojego budżetu, ale koszt, który zastępuje wszystkie Twoje wydatki związane z zakupami: impulsywnym zakupem hot doga w przydrożnej stacji benzynowej ( 10 zł ), kolejną wizytę w stołówce pracowniczej lub barze mlecznym ( 25 zł ). W wydatkach należy ująć również Twój czas jaki musisz poświęcić na zakupy, gotowanie oraz zmywanie.

Heroes Diet wynagradza swoich Klientów! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet atrakcyjnych benefitów za polecenie naszej diety, ocenę posiłków, a nawet za samo złożenie zamówienia, które przybliża cię do maksymalnego stałego bonusu uprawniającego do -9% zniżki.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Leonów ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Leonów już dziś!


Dieta pudełkowa Leonów

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog