dzien testowy
Catering dietetyczny Marysin

Catering dietetyczny Marysin

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Marysin

Męczą cię codzienne zakupy? Masz dość godzin planowania, gotowania i sprzątania? Przetestuj Heroes Diet – catering dietetyczny w Marysinie i okolicznych miejscowościach. Zapewnij swojemu organizmowi odpowiednią liczbę energii oraz składników odżywczych do pokonywania trudności dnia codziennego! Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię zestaw z naszej oferty, wskażesz nam kaloryczność oraz adres dostawy, a my każdego dnia przygotujemy dla Ciebie 5 zdrowych i pełnowartościowych posiłków oraz dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi.

Diety pudełkowe dostępne w Marysinie


Usługa diety pudełkowej do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla bogatych właścicieli firm oraz celebrytów – Teraz stale gości już w domach Polaków. Nasz zmieniający się styl życia w którym zaczynają dominować: nadgodziny, wielogodzinne stanie w korkach do i z pracy oraz rosnące wynagrodzenie sprawiły, że większość z nas korzystała choć raz w życiu z diety pudełkowej. To wszystko przekłada się na fakt powstawania coraz większej ilości rodzajów diet.

Catering dietetyczny Heros Diet z dostawą w Marysinie ma w swojej ofercie dostępne 4 rodzaje diety pudełkowej o ponad 15 wariantach dietetycznych. Nie zabraknie u nas pakietu przygotowanego z myślą o osobach zdrowych, dla których liczy się smaczne i zdrowe jedzenie pomagające jednocześnie schudnąć lub zbudować masę mięśniową.

Dieta pudełkowa Heroes Diet z dostawą w Marysinie – Co nas wyróżnia?


Heroes Diet catering dietetyczny już od ponad 3 lat przygotowuje zbilansowane posiłki i dostarcza je do tysięcy Klientów w Polsce. Takie doświadczenie zaowocowało nie tylko stworzeniem bazy zdrowych, zbilansowanych i smacznych przepisów, ale również pozwoliło nam na wdrożenie wielu rozwiązań technologicznych, które zapewniają:
✔️ idealnie wyważone posiłki – dzięki czemu masz pewność, że dostajesz tyle jedzenia ile zamawiasz;
✔️ bezkontaktową, wieczorną dostawę potwierdzaną SMS oraz wiadomością e-mail;
✔️ stałą kontrolę temperatury gotowanych i dostarczanych posiłków;
✔️ ograniczenie marnowania żywności;
✔️ zmniejszenie generowania odpadów negatywnie wpływających na środowisko;


Heroes Diet dba również, aby Klienci, którzy zostają z nami dłużej otrzymywali dodatkowe benefity. Właśnie ze względu na ten aspekt powstał program lojalnościowy „Super Hero” w którym to ty stajesz się bohaterem własnego portfela i za polecanie naszych usług i ocenianie posiłków otrzymujesz dodatkowe punkty, którymi możesz obniżyć wartość swojego zamówienia. Natomiast samo zamawianie przybliża cię do coraz to większego stałego rabatu. Więcej o naszym programie lojalnościowym przeczytasz wchodząc w link: https://heroes-diet.pl/program-lojalnosciowy/super-hero

Mieszkasz w pobliżu Marysina ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering w miejscowości Marysin już dziś!


Dieta pudełkowa Marysin

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog