ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

dzien testowy
Catering dietetyczny Jędrzejów Nowy

Catering dietetyczny Jędrzejów Nowy

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta pudełkowa Jędrzejów Nowy

Chciałbyś dostać urlop od gotowania, ale z zachowaniem zdrowych i pełnowartościowych posiłków? Heroes Diet catering dietetyczny w Jędrzejowie Nowym to innowacyjne i wygodne rozwiązanie dla każdego! Zapoznaj się z ofertą diety pudełkowej z codzienną dostawą pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Jędrzejowa Nowego i przekonaj się, jak smaczny może być jutrzejszy dzień. Zamów jednodniowy zestaw testowy nawet z 25% zniżką i zacznij przygodę z Heroes Diet już dziś.

Dieta pudełkowa w Jędrzejowie Nowym – Heroes Diet


W Jędrzejowie Nowym podobnie jak we wszystkich ponad 200 miejscowościach w których dostarczamy naszą dietę pudełkową oferujemy 4 różne programy – Każdy, również Ty z pewnością znajdzie w nich coś dla siebie. Przygotowaliśmy zestawy odpowiednie dla sportowców, którzy chcą stale poprawiać swoje osiągnięcia, wegetarian, osób wykluczających ryby ze swojej diety, osób które chcą schudnąć lub przytyć. Koniecznie zapoznaj się z każdym planem w zakładce „Nasze diety”, aby wybrać odpowiedni do Twoich potrzeb. Po wyborze diety i kaloryczności złóż zamówienie i zajmij się pracą, sportem, spędź czas z rodziną lub odpocznij. Bo od teraz to Ty decydujesz na co przeznaczysz czas wcześniej poświęcany na zakupy, gotowanie i sprzątanie.

Dieta z dostawą do Jędrzejowa Nowego – Dlaczego Heroes Diet?


Heroes Diet to catering dietetyczny z doświadczeniem – Od ponad 3 lat dbamy o zdrowe nawyki żywieniowe tysięcy Polaków w ponad 200 miejscowościach całej Polski ( w tym także Jędrzejowa Nowego ). Będąc jednym z Herosów, każdego dnia otrzymasz torbę z 5 posiłkami o wybranej przez Ciebie kaloryczności na cały dzień.

Jakość i smak posiłków to fundament zdrowej diety, dlatego stawiamy niezwykle duży nacisk na oceny wystawiane poszczególnym posiłkom przez naszych Klientów iteracyjnie je poprawiając lub wymieniając na zupełnie nowe kiedy stwierdzimy, że nie spełniają one naszych wyśrubowanych standardów. Ponadto codziennie kupujemy świeże produkty i robimy to samodzielnie.

Pewnie zapytasz: „A co z dostawą?” – Wszystkie dostawy realizujemy samodzielnie, autochłodniami przystosowanymi do transportu żywności. Ponadto, każdy z naszych kierowców jest wyposażony w specjalną aplikację, która powiadomi Cię wiadomością SMS oraz Email kiedy torba z dietą pojawi się pod Twoimi drzwiami w Jędrzejowie Nowym.

Mieszkasz w pobliżu miejscowości Jędrzejów Nowy ale nie możesz odnaleźć swojej lokalizacji w sekcji 'Zamów'? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy już jutro nasze posiłki mogą czekać na ciebie we wskazanym miejscu.

Sprawdź catering Jędrzejów Nowy już dziś!


Dieta pudełkowa Jędrzejów Nowy

NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog