Metody dostawy

Każdego dnia dostarczamy nasz catering dietetyczny prosto pod drzwi domu lub pracy Klientów z ponad 100 miejscowości całej Polski. Jesteśmy już między innymi w Warszawie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Garwolinie, Siedlcach, Pruszkowie oraz w wielu innych miastach. Bez względu na to dokąd zamawiasz naszą dietę pudełkową ( w strefie naszych dostaw ), gwarantujemy, że codziennie posiłki dotrą do Ciebie zawsze świeże, a Ty będziesz mógł cieszyć się ich wyśmienitym smakiem. Pamiętaj, że wszystkie zestawy są zdrowe i odpowiednio zbilansowane – wszystko to zawdzięczasz naszym dyplomowanym i doświadczonym dietetykom.

Standardy dostawy

Kurierzy Heroes Diet realizują dostawy zestawów od niedzieli do czwartku. Nie dostarczamy naszego cateringu na soboty oraz niedziele.
Wszystkie nasze diety dostarczane są w godzinach popołudniowo-wieczornych, a dostawcy rozpoczynają pracę od godziny 16:00, a kończą o 01:00 – Wszystko zależy od miejscowości do jakiej mają być realizowane dostawy.

Stale monitorujemy dostawy

Kierowcy Heroes Diet są wyposażeni w aplikacji, dzięki której na bieżąco śledzą uwagi jakie załączyłeś do zamówienie oraz ewentualne zmiany adresów dokonane w panelu Klienta. Posiadamy własną logistykę i nie korzystamy z firm zewnętrznych - To pozwala nam na pełną kontrolę aktualnego stanu i warunków dostaw, a Tobie daje pewność, że posiłki dotrą zawsze świeże pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.

Dostawy w warunkach chłodniczych

Codziennie dostawy, zarówno produktów do naszej kuchni jak i gotowych zestawów prosto pod Twoje drzwi realizujemy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Wszystko za sprawą własnej floty aut przystosowanych do transportu żywności jakie posiadamy.

Szczegóły dostawy

Pamiętaj o uzupełnieniu jak największej ilości szczegółowych informacji dotyczących dostawy podczas składania zamówienia. Ułatwi to w znacznym stopniu pracę naszych dostawców, którzy dostarczą szybciej zamówienie zarówno Tobie jak i innym naszym Klientom. Jeśli to możliwe w polu „Dodatkowe uwagi” podaj: kod do domofonu, piętro oraz miejsce w którym mamy pozostawić Twoją paczkę. Kiedy pozostawisz te pola puste, możesz się spodziewać kontaktu telefonicznego ze strony naszego dostawcy dostarczającego w Twojej lokalizacji.
Wróć do strony głównej

NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog