dzien testowy

Zestaw próbny

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta Testowa

Chcesz poznać, jak powinien wyglądać zdrowy, zbilansowany i przede wszystkim smaczny catering dietetyczny z darmową dostawą do domu, pracy lub inne wskazane przez Ciebie miejsce? A może wybrałeś już dietę, liczbę posiłków i kaloryczność, jednak zastanawiasz się czy Twój wybór będzie Ci odpowiadał? Wybierz zestaw testowy cateringu dietetycznego Heroes Diet!

Dieta testowa to jednodniowy, 5 lub 3 posiłkowy zestaw, który niczym nie odbiega od standardowych zestawów znajdujących się w naszym menu na konkretny dzień. Innymi słowy otrzymujesz pełnowartościowe, zdrowe i przygotowane przez profesjonalnych dietetyków oraz kucharzy posiłki, które otrzymują nasi Klienci każdego dnia. Pamiętaj również, że zestaw próbny możesz u nas zamówić wyłącznie jeden raz.

W jakich cenach mogę zamówić zestaw próbny?Ceny zestawów próbnych naszych wszystkich diet pudełkowych rozpoczynają się już od 29 zł za 1200 kcal, a dokładna cena zależy tylko i wyłącznie od ilości kalorii jaką zamówisz. Każde dodatkowe 100 kalorii to jedynie 1 złotówka różnicy w cenie.

Sprawdź zestaw próbny już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog