Jakie są godziny dostaw cateringu dietetycznego Heroes Diet w Warszawie?

Warszawa jest dużym i obszernym miastem w którym catering dietetyczny Heroes Diet realizuje swoje dostawy. Jednak dzięki sprawnemu systemowi logistycznemu, który w znacznym stopniu usprawnia pracę naszych dostawców torba z Twoim zamówieniem znajdzie się pod drzwiami Twojego domu lub biura pomiędzy godziną 18:00, a 23:00.

Dlaczego czas dostawy diety pudełkowej w Warszawie mieści się w przedziale?

Czas dostawy naszych diet w Warszawie jest uzależniony od wielu czynników. Na pewno należy tu wspomnieć o pracy kuchni. Pomimo faktu, że nasi kucharze oraz inni specjaliści zaczynają pracę od godzin wczesno porannych to samo gotowanie oraz wymagania jakościowe zarówno odnoszące się do bezpieczeństwa żywności, higieny pracy oraz jakości ( zewnętrzne jak i wewnętrzne ), wymagają od nich przestrzegania wielu procedur. Czasem więc może się zdarzyć, że kucharze są zmuszeni coś poprawić lub ugotować od nowa, co może delikatnie wpływać na czas dostawy diety pudełkowej. To właśnie one sprawiają, że wszystkie posiłki znajdujące się w poszczególnych rodzajach diet są smaczne, zdrowe i posiadają najwyższą dostępną jakość.

Ale to nie wszystko! Nasze posiłki na każdym etapie gotowania, pakowania oraz kontroli jakości są stale ważone, czego wymaga nasz innowacyjny system wspierający pracę naszych ekspertów. Dzięki takiemu podejściu dajemy Ci gwarancję, że w Twoim zestawie znajduje się tyle kalorii ile zamówiłeś oraz wszystkie składniki odżywcze jakie zawiera Twoja dieta pudełkowa od Heroes Diet znajdują się w takich proporcjach jakie ustalił nasz dietetyk.

Ponadto Warszawa jest dużym obszarem dostawy wymagającym sprawnego planowania tras i doświadczenia ze strony dostawców. Chociaż bardzo byśmy chcieli, aby każdy z naszych Klientów mógł wybrać konkretną godzinę dostawy to z doświadczenia wiemy, że jest to niewykonalne.

Inne czynniki mogące wpływać na czas dostawy naszej diety w Warszawie

Czasem może się zdarzyć, że nie przewidzimy wszystkiego. Niespodziewane sytuacje na drodze, niekorzystne warunki pogodowe czy problemy związane z mechaniką pojazdów. Są to sytuacje bardzo sporadyczne, ale jednak możliwe. W takiej sytuacji otrzymasz od nas odpowiednią informację telefoniczną lub sms, że Twoja dieta może dojechać do ciebie nieco później niż zwykle.

Właśnie dlatego czas dostawy Twojego zestawu w Warszawie mieści się pomiędzy godziną 18:00, a 23:00. Pamiętaj jednak, że kiedy nasz dostawca się u Ciebie zjawi z torbą 5 lub 3 świeżych, smacznych i zdrowych posiłków otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail potwierdzającą realizację dostawy. Wtedy będziesz mógł bezpiecznie umieścić swoje posiłki w lodówce jeszcze zanim pójdziesz spać!

Powrót

NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog