ZOSTAŃ HEROSEM NA DŁUŻEJ I OSZCZĘDZAJ! STAŁY RABAT NAWET DO 9%!

POLECAJ DIETĘ I ZYSKAJ DO 50 PUNKTÓW NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE ( 1 PUNKT = 1 ZŁ )

Który catering dietetyczny wybrać? Dlaczego ten od Heroes Diet?

Który catering dietetyczny wybrać? Dlaczego ten od Heroes Diet?

Heroes Diet

30 września 2021

5 min. czytania
91 wyświetleń

Polacy pokochali dietę pudełkową, a współczesny catering dietetyczny to jedna z najprężniej rozwijających się branż gastronomicznych w kraju. Obecnie na rodzimym rynku funkcjonuje blisko pół tysiąca przedsiębiorstw zajmujących się tego typu usługą. Ilość tą potwierdza fakt, iż jedynie w samej Warszawie ich ilość przekracza liczbę trzystu dostawców diety w pudełku. W poniższym artykule piszemy o tym, co wyróżnia catering dietetyczny od Heroes Diet i dlaczego warto wybrać właśnie ich ofertę spośród innych tego typu firm. Poniżej znaleźć można najważniejsze powody, w świetle których, wybór innego cateringu niż Heroes Diet wydawalby się nam co najmniej nieuzasadniony.Heroes Diet Ads System

Spis Treści:

1
Szeroka oferta i elastyczność wariantów dietycznych
2
Dostępność diety pudełkowej i wiele lokalizacji dostaw
3
Łatwy i intuicyjny proces składania zamówienia
4
Wsparcie zespołu specjalistów
5
Wygodny i spersonalizowany sposób dostawy zamówienia
6
Rozbudowany pakiet lojalnościowy i atrakcyjne rabaty
7
Jeśli to wciąż za mało…. masz możliwość jego przetestowania!

Szeroka oferta i elastyczność wariantów dietycznych

Zgodnie z przyjętymi międzynarodowymi rekomendacjami żywieniowymi specjaliści Heroes Diet dostosowują autorskie programy dietetyczne do indywidualnych preferencji klientów cateringu. Osoby zainteresowane usługą diety pudełkowej mają możliwość decydowania o wybranym przez siebie wariancie diety. Szeroka oferta Heroes Diet obejmuje standardową, zbilansowaną dietę tradycyjną (Basic Hero), dietę bez udziału ryb (Fish Free Hero), bezrybną dietę wegetariańską (Vege Hero) i jej bardziej rozbudowany wariant - z rybami i owocami morza w menu (Vege&Fish Hero). Cechą decydującą o elastyczności oferowanych przez Heroes Diet wariantów diety jest również możliwość doboru kaloryczności (dostępne są diety 1200 kcal lub więcej, aż do diety 2800 kcal) oraz ilości dostarczanych dziennie posiłków. W zależności od indywidualnych preferencji klienta, dieta pudełkowa może składać się z trzech lub pięciu dań. 

Dostępność diety pudełkowej i wiele lokalizacji dostaw

Heroes Diet dostarcza dietę pudełkową oraz catering dietetyczny do największych osiedli w stolicy. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz dostawców posiłki przygotowywane są na bieżąco i dowożone - zgodnie z indywidualnie zaplanowanym harmonogramem klienta - do wszystkich dzielnic Warszawy, tj. Bemowa, Woli, Mokotowa, Targówka, Żoliborza, Białołęki, Ochoty, Włoch, Pragi-Północ, Pragi-Południe, Ursusa, Wesołej, Rembertowa, Ursynowa, Wilanowa, Śródmieścia oraz na Bielany i Wawer. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, zasięg dostępnych lokalizacji stale się powiększa. Do miejscowości dostawy Heroes Diet dołączyły w ostatnim czasie: Otwock, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki, Piastów, Garwolin, Ożarów Mazowiecki, Łuków, Pruszków, Siedlce, Sulejówek, Lublin, Stoczek Łukowski, Piaseczno, Marki, Józefów, Łomianki, Raszyn, Zielonka, Góra Kalwaria, Wołomin, Karczew, Ząbki, Kock, Radzyń Podlaski, Lubartów i Halinów. 

Łatwy i intuicyjny proces składania zamówienia

Całkowity proces złożenia zamówienia na catering dietetyczny w Heroes Diet przebiega szybko i sposób wysoce intuicyjny, dzięki czemu klient oszczędza czas i dokonuje wyboru określonych diet za pośrednictwem najwygodniejszej dla siebie metody. Składanie zamówienia na catering możliwe jest bowiem zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i telefonicznie. Wybierając pierwszą z opcji, zamówienie złożyć można online za pomocą prostego, intuicyjnego formularza znajdującego się na stronie internetowej www.heroes-diet.pl/zamow-diete, mediów społecznościowych (Facebook oraz Instagram) oraz w formie wiadomości e-mailowej. Dowolność w wyborze preferowanej formy kontaktu oraz metody składania zamówienia sprawia, że proces przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. W razie wątpliwości związanych ze złożeniem dyspozycji o wyborze i dostawie cateringu każdy z klientów może liczyć również na pomoc zespołu Heroes Diet. 

Wsparcie zespołu specjalistów

Na wsparcie i pomoc grupy specjalistów Heroes Diet liczyć mogą zarówno nowi, jak i stali klienci cateringu. Każda z osób zamawiających dietę pudełkową skorzystać może z oferowanej przez Heroes Diet bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Udzielona pomoc w zakresie spersonalizowania i doboru odpowiedniej diety gwarantuje wiedza i doświadczenie specjalistów z dziedziny dietetyki i zdrowego żywienia, którzy do dyspozycji klientów Heroes Diet dostępni są bez względu na etap realizacji ich zamówienia - tj. zarówno w momencie rozpoczęcia korzystania z usługi, jak i w trakcie jej trwania.

Wygodny i spersonalizowany sposób dostawy zamówienia

Usługa cateringu Heroes Diet przebiega w sposób kompleksowy, obejmując zarówno usługę ułożenia i indywidualnego dopasowania do potrzeb żywieniowych klienta zrównoważonej, zbilansowanej diety, przygotowania posiłków oraz dostarczenia ich bezpośrednio po wskazany adres - prosto pod drzwi osoby zamawiającej, zarówno do miejsca zamieszkania, miejsca pobytu bądź pracy. Co więcej, zestawy diety pudełkowej dowożone są zgodnie z indywidualnymi preferencjami wskazanymi przez klienta na etapie składania zamówienia. Osoba zamawiająca ma bowiem możliwość wyboru dogodnych dla siebie terminów dostawy (także ich zmiany w dniu poprzedzającym doręczenie) oraz pory dnia, w której posiłki zostaną przewiezione do rąk odbiorcy. Klient zaplanować może również całkowitą ilość dni i długość trwania codziennych dostaw. Catering może być ponadto dostarczany - zgodnie z wolą klienta - w godzinach popołudniowych lub wieczornych w zależności od lokalizacji. Elastyczna forma doręczenia zamówienia na catering dietetyczny pozwala swobodnie cieszyć się smakiem pełnowartościowej, zbilansowanej diety o każdej porze dnia, bez obaw o konieczności gotowania czy dokonywania codziennych zakupów spożywczych. 

Rozbudowany pakiet lojalnościowy i atrakcyjne rabaty 

Heroes Diet dba również o interesy swoich klientów - dosłownie! Składając zamówienie na catering dietetyczny, oszczędza się nie tylko czas, który w innej sytuacji spożytkowany musiałby zostać na samodzielne przygotowanie posiłków, ale także pozwala oszczędnie obchodzić się z własnymi finansami. W ramach programu lojalnościowego za określoną aktywność klient otrzymuje gwiazdki. Każde zdobyte 10 gwiazdek to 1 zł jego oszczędności w Heroes Diet. Gwiazdki otrzymać można za polecenie Heroes Diet znajomemu i wystawianie ocen. Klient może również zgromadzone środki przeznaczyć na cele charytatywne. Dla najbardziej wytrwałych zwolenników codziennej diety pudełkowej obowiązują także dodatkowe rabaty. 

Już wiesz, że Heroes Diet to: 

skuteczny sposób na efektywną redukcję nadmiernej masy ciała, 
gwarancja smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłki, 
realna szansa na zmianę nawyków - nie tylko tych żywieniowych, 
proekologiczna idea planowania posiłków ograniczająca marnowanie żywności,
zgrany zespół specjalistów i dietetyków…

Jeśli to wciąż za mało…. masz możliwość jego przetestowania!

Atrakcyjną opcją - zwłaszcza dla osób niezdecydowanych bądź szukających nowych, ciekawych rozwiązań dietetycznych - jest możliwość zamówienia w Heroes Diet jednodniowego zestawu próbnego. Pakiet próbny zamówić można jednorazowo pod ten sam adres, dokonując wyboru jego kaloryczności, ilości posiłków oraz wskazania terminu dostawy, w jakim zestaw “na próbę” ma być dostarczony pod wskazaną lokalizację. 

 

Heroes Diet Ads System
święta catering dietetyczny

Polecane dla Ciebie:

NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog