kosmetyki

pielęgnacja domowa

Bielenda professional - Kod rabatowy - Maj 2022

Kod rabatowy 15% na zakupy w sklepie Bielenda Prof...

Zrób zakupy ze zniżką 15% w sklepie bielenda. Kod rabatowy wklej w koszyku.

Odkryj kod

Kupon ważny

Do odwołania

Kod rabatowy 15% w sklepie Bielenda Professional!

Zapisz się do newslettera Bielenda Professional, a na maila otrzymasz kod promocyjny 15% na pierwsze zakupy!

Odkryj kod

Kupon ważny

Do odwołania

Dostawa gratis w Bielenda Professional!

Zrób zakupy za minimum 100 zł i zgarnij darmową dostawę!

Odkryj kod

Kupon ważny

Do odwołania

Top oferty w Bielenda Professional!

Sprawdź bestsellery w Bielenda Professional już teraz!

Odkryj kod

Kupon ważny

Do odwołania

Nowa kolekcja kosmetyków w Bielenda Professional!

Zobacz najnowsze kosmetyki profesjonalne Bielenda w najlepszych cenach!

Odkryj kod

Kupon ważny

Do odwołania

Bielenda to jedna z firm kosmetycznych funkcjonujących na naszym rynku, o całkowicie rodzimym rodowodzie. Istnieje od lat 90. XX w. a dotarła na samą górę listy liderów krajowych producentów kosmetyków. Bielendę tworzy dzisiaj grupa popularnych marek kosmetycznych, które swoje produkty kierują do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W sklepach kosmetycznych dostępne są produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, oferta obejmuje kilkaset produktów należących do kilkudziesięciu segmentów pielęgnacyjnych. Są one do kupienia w 60 krajach świata. 

Bielenda Professional stosuje kody rabatowe jako narzędzie marketingowe

Klienci kochają Bielendę Professional i jej kody rabatowe, którymi zwraca uwagę swoich odbiorców na wciąż nowe produkty. Jako wiodący producent kosmetyków na rynku promuje kremy do twarzy, serum, maseczki o różnorodnym działaniu, preparaty do demakijażu, do pielęgnacji całego ciała oraz kosmetyki do opalania. Produkty Bielendy wytwarzane są w Polsce, posiada ona też własne laboratoria badawczo-rozwojowe, które są miejscem tworzenia nowych receptur do pielęgnacji i urody. 

Bielenda Professional jest tak popularna wśród swoich odbiorców nie tylko za sprawą swoich produktów, ale również dzięki akcjom marketingowym, które mają na celu naturalne zwiększenie sprzedaży, ale przede wszystkim podniesienie rozpoznawalności marki na jeszcze wyższy poziom. Jakość produktów oraz akcje marketingowe sprawiają, że aktualnie Bielenda jest najcenniejszą z polskich marek kosmetycznych.

Bielenda Professional kod rabatowy

Promocja Bielendy Professional w dużej mierze oparta jest na kodach rabatowych. Kody rabatowe Bielendy otrzymuje się na kilka sposobów. Przede wszystkim dostępne są na różnych stronach, głównie takich, które gromadzą aktualne kody promocyjne wielu firm w porządku miesięcznym. Na tych portalach można pozyskiwać rabaty o różnej wysokości. Na przykład w październiku u Bielendy Professional kody rabatowe obejmują wszystkie produkty w internetowym sklepie firmy. Aktualnie można więc otrzymać 15% rabatu na wszystko. 

W październiku można zostać posiadaczem kodu rabatowego Bielendy Professional również za sprawą zapisu do newslettera. Dla tej funkcji rabat wynosi również 15%. Rabat działa jako sposób na obniżenie ceny przy pierwszym zakupie w sklepie internetowym. I chociaż najczęściej i najdłużej kody rabatowe obniżają ceny o 15% to zdarza się, że można uzyskać znacznie wyższy upust od ceny podstawowej. Przykłady znacznie większego niż zwykle rabatu funkcjonują w miesiącu październiku na dwa sposoby. Pierwszy z nich Bielenda Professional kody rabatowe ustala na 50% dla niektórych swoich marek. Oznacza to, że klienci, którzy zdecydują się na zakup produktów takich brandów jak: Hyalu Minerals, Hydra Hyal, Aqua Porin, S.O.S otrzymają je nawet za połowę ceny. 

Jeszcze inną formą obniżenia ceny produktów jest rzadziej stosowana promocja, która oferuje rabat w wysokości 40% na produkty Bielendy Professional bez żadnych dodatkowych zapór w postaci kodu czy kuponu promocyjnego. Wchodząc przez daną stronę do sklepu internetowego Bielendy automatycznie otrzymuje się zniżkę na 40%. 

Kody rabatowe z Bielendą Professional, czy warto?

Ponieważ najwięcej możliwości promocyjnych kryje się w zakupach online Bielenda Professional chętnie z nich korzysta. Już sam format zakupów online zwykle wiąże się z korzystniejszymi dla kupującego cenami. Niższe koszty logistyczne sprawiają, że bardzo często producenci wyceniają swoje produkty nieco korzystniej niż dzieje się to w sklepach stacjonarnych. Klienci doskonale znają ten mechanizm i tym chętniej z niego korzystają. Jeżeli dodatkowo w sklepach online funkcjonują kody rabatowe do Bielendy Professional ceny produktów stają się wyjątkowo atrakcyjne. 

Wystarczy zatem śledzić działania promocyjne swoich ulubionych firm, najlepiej stosując narzędzie newslettera i korzystać jak najszybciej z oferowanych zniżek. Dzięki temu klient może bardzo łatwo "upolować" swoje ulubione produkty po niższych niż zwykle kosztach. Oszczędność na zakupach online może przynieść rocznie nawet kilkadziesiąt złotych, nie mówiąc już o satysfakcji ze swoich umiejętności inteligentnego kupowania. 

Blog Heroes Diet

Najnowsze artykuły o zdrowym odżywianiu

NEWSLETTER

Zapisz się

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog