dzien testowy

Strefa dostaw: Warszawa

Nasze diety

diet

Basic Hero

Dieta codziennego bohatera
Zobacz dietę
diet

Fish Free Hero

Na bezrybiu… posiłki smakują idealnie!
Zobacz dietę
diet

Vege Hero

Bez rzucania mięsem
Zobacz dietę
diet

Vege&Fish Hero

Bez rzucania mięsem, za to z rybą!
Zobacz dietę

Dieta z dowozem

Co to jest dieta z dowozem?

Subskrybując usługę diety z dostawą otrzymasz od nas dostawę 5 lub 3 pysznych posiłków zapakowanych w dobrze szczegółowo oznaczone pudełka. Dieta pudełkowa od Heroes Diet dostarcza wybraną przez Ciebie ilość kalorii w zakresie od 1200 do 2800 kalorii w zależności od efektu jakiego chcesz uzyskać. Dzięki nam zrzucisz zbędne kilogramy, zadbasz o zdrowe odżywianie utrzymując poprawną sylwetkę, a nawet zbudujesz masę mięśniową. To ty wybierasz cel, a my dostarczamy najważniejsze, gotowe narzędzie do jego realizacji, czyli dietę. Twoim zadaniem będzie jedynie konsumpcja oraz zadbanie o odpowiednią aktywność fizyczną!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie jesteś pewny czy dostarczamy do Twojej miejscowości? Skontaktuj się z nami, a nasze biuro obsługi klienta lub nasz dietetyk chętnie, bezpłatnie pomoże Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości i ukierunkuje Twoją drogę do osiągnięcia upragnionego celu! Do wyboru pozostawiamy ci aż 4 rodzaje najpopularniejszych i doskonale dopracowanych diet z szerokim wachlarzem kaloryczności. Nie dodajemy nic pochopnie i nie ulegamy chwilowym trendom dbając przede wszystkim o jakość naszych dań oraz programów dietetycznych, bazując na doświadczeniu i aktualnych badaniach naukowych.

Obecnie dieta z dowozem w Warszawie Heroes Diet działa od ponad 2 lat na terenie blisko 100 miejscowości w całej Polsce.

Czy jest coś bardziej relaksującego i pięknego, niż przepyszny posiłek, przy którym czujemy z każdym kęsem rosnący w nas pokład energii? My wierzymy, że nie ma... a przynajmniej na pewno jesteśmy w czołówce! Pamiętaj o nas, kiedy znów pomyślisz o sięgnięciu po niezdrowego fast-fooda. Bo my w Heroes Diet pamiętamy o Tobie!

Sprawdź dietę z dowozem w Warszawie już dziś!


NEWSLETTER

Zapisz się
WSPÓŁPRACA I METODY PŁATNOŚCI:
NUMER KONTA:

PKO Bank Polski

KONTAKT

+48 512 160 560

kontakt@heroes-diet.pl
pomoc@heroes-diet.pl

Kalkulator BMI
Kalkulator Kalorii
Kalkulator Wody
Kalkulator Tkanki Tłuszczowej

Blog